40 реальних кроків для зупинки всіх сварок та війн на Землі


40 реальних кроків, доступних кожній людині!

Увага! Всі провідні політики знають, що господарі грошей і творці долара (заради якого були штучно розв'язані Перша і Друга Світові війни, в яких загинуло понад 60 мільйонів чоловік), хочуть розв'язати нову Світову війну, щоб скоротити населення на мільярди людей! У нас ще є трохи часу, щоб зупинити це безумство.

Наші цілі: Об'єднатися всім світом і зупинити всі війни. Ми пропонуємо нагороду, яка дорожче грошей на Землі (дорожче всіх речей і цінніше мільйонів будь-яких грошей). Для цього вам слід прочитати і зуміти донести на своїй мові такі факти, здатні зупинити війни, до усвідомлення як мінімум 500 тисяч чоловік вашої країни.

40 реальних кроків для зупинки всіх сварок та війн на Землі

 

40 реальних кроків для зупинки всіх сварок та війн на Землі

1. Важливо усвідомити, з чого починалася життя на нашій планеті. Як довели вчені, все, що ми бачимо навколо, виникло з однієї точки. Тобто спочатку всі ми були єдині і наша Всесвіт створена однією лише силою думки Творця! Якщо є картина, значить, є і художник, який створив картину. Якщо є складна конструкція, значить, є і конструктор її спроектував. Заперечувати існування Творця Всесвіту просто нерозумно і нелогічно... Якщо ми перестаємо усвідомлювати свою єдність, то це призведе до боротьби егоїзму, а крайня його стадія – озвіріння і самознищення всієї цивілізації, що вже траплялося не тільки на нашій планеті...

2. Важливо усвідомити, що всі ми зараз летимо у Всесвіті на маленькій планеті Земля, яка за своєю масою в 330 тисяч разів менше Сонця... Так невже в нас не вистачить розуму, щоб жити всім у світі на планеті, яка також є живим організмом, а для нас усіх не просто спільним будинком і космічним кораблем, але ще й Матінкою, яка забезпечує нас усіх, за безкоштовно, всім самим необхідним для життя і розвитку? Якщо ми негідно будемо ставитися до планети, на якій ми проживаємо, то невже для нас будуть відкриті Далекі Світи і перспективні можливості?

Кому потрібні ми будемо там, якщо навіть у себе вдома нам погано від своєї діяльності? Науковці визнають можливість існування понад 100 мільйонів планет з розумною формою життя в нашій галактиці. Але людський егоїзм занадто великий, якщо думає про те, що не існує істот в мільйони разів розумніші або мудріше нас, у яких нам слід було б вчитися.

Вся наша мізерна планета і мільярди людей на ній – подібні крихітної точці в нашій галактиці і загибель всієї цивілізації з точки зору Всесвіту не буде трагедією. Нам потрібно подбати про своє майбутнє. Як ми можемо очікувати милосердя і миру, якщо будемо продовжувати діяти як руйнівники спокою або як егоїстичні хижаки?

3. 99,9% населення планети не хочуть помирати на полях війни і в глибині душі проти війни! І лише 0,01% дурнів і егоїстів на нашій планеті, пов'язаних з великими корпораціями, хочуть світової війни заради матеріального збагачення! Чому 75 трильйонів клітин в нашому організмі живуть у світі, і лише 7 мільярдів людей не можуть домовитися, щоб жити без зброї і війни? Пора усвідомити нашу єдність і зупиняти будь-які образи і сварки людей!

 

Істинний мова – це мова тиші, усвідомлення Вищої реальності або Істини без слів. А будь на Землі вимовлене слово – це напівправда з придуманих розумом слів... Ми дуже обмежені в розумінні Цілісного. Наші душі сплять, а серця закриті, і навіть зв'язок з совістю у багатьох обірвана з-за тютюну і алкоголю... Тому будь-які слова людей, а тим більше політиків і критиків, розділяють нас і ведуть до сварок та війн... Тому не шукайте правди в своїх або чужих словах відомих багатьом людей...

 

4. Всі люди на Землі – це земляки, земляни... Поділ на різні мови, країни і прапори – це підступний обман, щоб тримати людей в страху перед іншими і сліпому підпорядкуванні. Совість, яка забороняє вбивати земляків – повинна бути основоположним Законом на Землі! І до своїх земляків нам треба ставитися по-братськи, по-домашньому... Де править совість і любов, там вигадані розумом закони не потрібні... А існуюча система юриспруденції реально не бореться за життя в гармонійно побудованому суспільстві, просто годується за рахунок порушень законів, які плодяться день від дня. Ми повинні спочатку зрозуміти, а потім визнати, що всі люди на Землі – це наші рідні земляки. Тому будь-які війни – нелегальні і беззаконны перед лицем усіх земляків, у масштабах, як планети, так і Всесвіту...

 

5. Життя на Землі швидкоплинне, і є тимчасовим сном – простором для навчання вічної душі. Згідно свідомим ученим і астрономам, фізичні тіла людей складаються з космічної зоряного пилу, і смерті для свідомості не існує, тому вбити вічне свідомість іншої людини просто неможливо! Після будь-якого вбивства, душа вбитого буде мстити вбивці та його родичам, поки не помститься в одній з його життів. Тому ті, хто створюють війни і закликають людей до агресії, злості, образам, помсти і вбивств – це безумці, ошукані обманщики або ляльководи, які намагаються обдурити людей.

 

Бажання війни – це ознака нереалізованої ненависті в собі, а відповідно це неповага до чужого життя! Ми всі гості на цій Землі! Всі колись підуть в інший світ... Нерозумно прискорювати ці події... Треба встигнути вивчити уроки, надані Всесвіту, бо прийде та пора здачі іспитів...

6. Смерть реальна тільки для того, що вже мертве. Прах тіла вже є мертвим. Але кожну клітину оживляє вічна свідомість. Це означає, що справжня суть людини – це його вічний невидимий зору Дух. Хоча ми не бачимо Дух, але він дає життя, як невидимі коріння оживляють дерево і листя.  Тому всі ті, хто вселяють, що людина – це просто смертна мертве тіло – обманюють самі себе і інших! Звати вбивати інші мертві тіла людей можуть тільки ошукані істоти! Фотографії та відео, на яких видно тільки смертна плоть – сприяють зануренню в ілюзію і самообман... Проте нам слід докладати зусиль для пізнання свого вічного Духа!

7. Навіювання уявних страхів людей через ЗМІ, відеофільми, фотографії – це форма гіпнозу і психологічного придушення. Спілкуватися з великою аудиторією достойні тільки люди високого духовно-морального розвитку. Люди без совісті дуже швидко передають свою ментальну заразу на цілі міста і країни, тому їх не можна підпускати до ЗМІ. Люди бояться вірусних епідемій, але сучасні медіа-технології поширюють ментальну бруд ефективніше вірусів, тобто моментально. Їх основна продукція несе в собі вульгарність, агресію, жадібність, заздрість, гордість і страх... То є цілий "букет" факторів, який впливає на свідомість аудиторії з самого раннього дитинства! Вимикайте гіпноз-ТВ, вимикайте гіпноз-новини! Ізолюйте від суспільства всіх, хто публікують слова агресії, критики і ненависті хоча б до одного народу землі, провокуючи людей на обман і війни! Тоді ви захистіть світ на Землі, станете вільними від страхів, станете сильнішими і мудрішими!

Фільми жахів, трилери та будь-які фільми і ігри з елементами вбивства створюються варварами і психічно хворими людьми, яких потрібно лікувати!

8. Всі війни відбуваються безумцями і жадібними трусами заради влади і грошей! Будь-яка зброя люди роблять зі страху виживання. Але зброю не робить людей розумнішими, навпаки, воно робить людей дурнішими! Жодна здорова розумна клітка з 75 трильйонів клітин в нашому тілі не придумує зброю і не воює з іншими! А ті які воюють – стають раковими і викликають смерть... Тому вчіться у свого ж власного організму як можна гармонійно існувати в цілісності різних життєвих систем.

9. 99,9% населення планети не хочуть помирати на полях війни і в глибині душі проти війни! І лише 0,01% нелюдів на нашій планеті, пов'язаних з великими корпораціями, хочуть світової війни заради матеріального збагачення! Чому 75 трильйонів клітин в нашому організмі живуть у світі, і лише 7 мільярдів людей не можуть домовитися, щоб жити без зброї і війни? Пора усвідомити нашу єдність і зупиняти будь-які образи і сварки людей!

10. Власники корпорацій повинні перестати нищити сільське господарства і перестати приховувати від людей відновлювані екологічно чисті джерела енергії. Поступово відмовитися від видобутку нафти, газу і вугілля, забезпечивши кожного доступними за ціною бездротовими джерелами енергії.

11. Важливо усвідомити, що на війнах програють або стають інвалідами і сиротами прості люди. Перша світова війна (1914-1918), Друга світова війна (1941-1945) і Третя харчова та інформаційна світова війна (1945-1991) завершилися скороченням населення і нав'язування всім кривавого долара за планом найбільших корпорацій світу. Причому долар вже десятиліття друкують як простий папірець без золотого еквівалента його вартості, в першу чергу для нарощування озброєння. Створення фантика "долара" є найбільшим обманом всіх народів у світі! Також з 1945 йде масове нав'язування небезпечних харчових продуктів з отруйними для організму харчовими дріжджами, які роблять з трупів, додаючи в багато харчові продукти і скорочуючи термін життя людини в 2-3 рази.

 

12. Кожне життя людини дуже дорога на нашій планеті. Тому жодна людина не має права допускати думки про те, щоб заради жадоби до влади і грошей забирати життя у тих, хто менше або слабкіше його!

13. Усім важливо усвідомити, що у війнах і революціях переможців немає! Ще ні одна війна і революція ніколи в історії планети не принесли людям добра або щастя! Навпаки, війни і соціальні катаклізми приносили кров, травми і страждання на все життя...

14. Нам треба усвідомити, що нинішньої земної батьківщиною для людини є не маленький клаптик землі, а вся наша планета! А війни ж провокують ті, хто вселяє людям діяти не в інтересах всієї планети, а в інтересах будь-якої країни. Націоналізм і патріотизм лише одній країні – це способи зомбування населення на агресію, війни і самогубство. Плодами ж війни користується лише групка егоїстів, яким небайдужі долі народів. Егоїсти навіть не простий народ вважають за людей.

15. У всіх війнах на Землі в результаті винні самі люди, які допускають думки про те, що можна чинити насильство по відношенню до тих, хто менше і слабкіше їх. Але як людина, так і країна, бумерангом отримують колись накопичені і випущені у світ свої енергії. Такий основний Закон Всесвіту, так діє його маховик! Тому війни затівають тільки дурні, мнящие при цьому себе розумними... Вчіться захищати слабких і допомагати знаходити віру в себе!

16. Сварки та війни затівають агресори, не здатні любити і прощати.

“Поки люди винищують тварин, вони будуть вбивати один одного. Людина, що сіє насіння вбивства і болю, не може пожинати радість і любов". (Піфагор, найбільший математик і вчений)

Коли тварину вбивають, емоції страху, ненависті, жадоби помсти і агресії зберігаються в клітинах і передаються з їжею людям. Це як зараза, як вірус гніву і ненависті до життя. І потім ця агресія породжує образи і сварки до людей. А від сварок і образ починаються війни. Є навіть прислів'я "Той, хто м'ясо поїдає, війни в світі заохочує". Тому харчування без продуктів вбивства і насильства є найбільш прийнятним для тварин і людей!

17. Важливо усвідомити, що належать корпораціям всі ЗМІ, телеканали, радіо, газети, а також гроші світу, які просто друкують і роздають власникам корпорацій для ще більшого поневолення народу! І ось зараз йде війна між цими корпораціями! Люди в таких війнах – просто гарматне м'ясо; в них гинуть самі вольові, сильні та здорові, які могли б виховувати своїх дітей... Які могли б любити і радувати інших своєю любов'ю...

Пора сказати всім війнам "Ні!", пора зупинити потік божевілля!

Власники корпорацій ведуть геноцид, як населення самої Америки, так і країн "третього світу"... За планами найбільших корпорацій, планується скорочення населення планети на 80% через вакцини, хіміотрасси (chemtrails), отруєну ГМО-їжу, алкоголь і тютюн. 80% людей вже заражені, і тепер повільно вмирають...

Приватні власники корпорацій всіляко прагнуть скоротити населення планети, при цьому збільшивши могутність своїх корпорацій. Основним продуктом життєдіяльності цих корпорацій в підсумку виявляється сміття, який отруює всю нашу планету.

"Якщо ми побачимо, що [Другу Світову] війну виграє Німеччина, то нам слід допомагати Росії, якщо буде вигравати Росія, нам слід допомагати Німеччині, і нехай вони якомога більше вбивають один одного, хоча мені не хочеться ні при яких умовах бачити Гітлера в переможцях. (Гаррі Трумен, 33-й президент США)

Ми повинні пам'ятати, що до Другої Світової Війни Німеччина була повністю захоплена власниками корпорацій! Їх метою було використання народу Німеччини як гарматного м'яса для своїх особистих егоїстичних цілей. Інвестиції корпорацій в Німеччину склали 475 000 000 (475 мільйонів доларів). «Стандарт Ойл» вклала в неї 120 000 000 (120 млн. доларів), «Дженерал моторс» – 35 000 000 (35 млн. доларів), ІТТ – 30 млн, а «Форд» – 17,5 млн. До 1941 р.

Коли на всю вирувала Друга світова війна, корпорації фінансували Німеччину через жадібність влади. Саме жадібність тимчасової ілюзорною влади, гордість брехливими багатствами і зверхність одних людей над іншими, - ось головні вороги всього людства, з яким потрібно боротися всім нам!

Той, хто був на війні, той всередині знає, що на війні немає переможців. Всі залишаються постраждалими! Нам не можна допустити нової війни, сварок або образ!

 

18. Вже скоро великі корпорації будуть знищені руками самої планети Земля - її найбільшими вулканами, а всі олігархи розоряться. Тому всі ті, кому обіцяють гроші за війну і вбивства, будуть прокляті зі своїми грошима, бо як єдина або головна мета життя людини – це щастя. А його у олігархів і вбивць ніколи не буде, якщо вони замовили за гроші вбивство хоча б однієї людини або якщо вбивали заради грошей. Тому, поки не пізно, багатьом людям варто прийняти мудре рішення.

19. Воювати за мир – це все одно, що пити отруту за здоров'я! Починати війни за диявольські долари чи гасла про "свободу", "демократії" і "патріотизм" – це самообман і злочин. Так колись починали Наполеон і Гітлер... Але були зупинені слов'янами, які не починали жодної світової війни...

Вчіться не пити за здоров'я, а за світ воювати, використовуючи лише свою силу духу і слова!

20. Всі війни на планеті Земля більше 2000 років затівали ті, у яких на руках було зосереджено величезну кількість капіталу. Великі гроші, капітал, з часом перетворюють людину на божевільного або в істоту, яка гірше тварини. Важливо усвідомити, що магнати і олігархи, у яких великі володіння і корпорації, не простий народ вважають за людей. Для них прості люди – це просто витратний матеріал як чорнило для принтера, який вони використовують у своїх інтересах. Молодь, яку зараз в основному прив'язали до ігор про війни і завоювання, – віддають свою енергію життя, час і думки помилкових кумирів.

Енергія життя, якою наповнений організм людей, часто витрачається в руйнівних цілях на шкідливі звички і бажання. Тому слід знаходити найкраще застосування грошам, а молоді треба вчитися витрачати на благо творчості ті сили, які їм дала Природа!

21. Важливо усвідомити, що пропаганда статевих зв'язків до шлюбу – це зброя війни. Колишній співробітник Держдепартаменту США, Вільям Блум, зізнався, що вже 6 мільйонів людей стали жертвами ЦРУ і НАТО за майже 70 років існування цих структур. Пропагандою розпусти і статевих зв'язків до шлюбу, були зруйновані долі мільйонів сімей. Тільки за 10 років, впливом інформаційного зброї через ЗМІ, ТБ та Інтернет (створеного ЦРУ для контролю увагою людей), матері були мотивовані на аборти або вбивства своїх більше 450 мільйонів дітей! За даними ВООЗ щороку відбувається вже більше 50-60 мільйонів абортів!

 

Відомий американський політичний діяч У. Фулбрайт пише: “Створюється гнітюче враження, що ми в Америці явно звикли до воєн. На протязі ось вже багатьох років ми або воюємо, чи готові негайно почати війну в будь-якому районі світу. Війна і військові стали невід'ємною частиною нашого побуту, а насильство – найважливішим продуктом в нашій країні".

Більше 90% відео і еротичних ігор з елементами насильства, розпусти і вбивствами робиться в США для відволікання уваги від війни. Розпуста молоді гірше пострілів в голову, так як мотивує молодь на блуд і самогубство, а також на зради, насильство і вбивства інших людей.

Пора відроджувати забуте поняття цнотливість, а матерям ставати охоронцями домашнього вогнища, а не вбивцями власних дітей!

22. Важливо побачити фільм "Звернення до всього людства" і рекомендувати його іншим. Зберегти собі звернення можна звідси: https://yadi.sk/i/PxE9pInSevxcq

23. Важливо усвідомити, що в основі першопричини знищення Цивілізації і воєн лежать шкідливі звички в музиці!  Ясновидці і вчені впевнені, що руйнування на Марсі говорять про те, що там було життя, і населення планети знищило саме себе. Найбільш просунуті дослідники впевнені, що живі істоти Марса звикли до руйнівної ритму музики, подібного року, який посилив агресію їх розуму до крайніх форм егоїзму і зарозумілості, що в підсумку призвело до самознищення всієї Цивілізації Марса в ядерній війні... Існують факти про те, що рок руйнує клітини людини, від року в'януть рослини, гучний ритм робить розум неспокійним, агресивним і дратівливим майже на все. Рок може покалічити будь-якої людини і перетворити в морального виродка. Рок обриває зв'язок з совістю, інтуїцією і спокоєм (внутрішнім щастям). Чиста музика – це моральний закон. А рок – руйнівник спокою, зруйнувати щастя і моральності.

24. Важливо подивитися і передавати близьким фільми "Звук і лють" про знищення клітин мозку і підвищення агресії і ненависті в людях через пропаганду деструктивної музики і брехливих музичних кумирів.

25. Подивитися й передати фільм "На прицілі ваш мозок" про шкідливий вплив ЗМІ і телебачення на мозок людини. Розум людини посилює все, на чому концентрується! Перегляд телевізора або новин довше однієї години – це звичайна форма гіпнозу! Телебачення якраз і створювався саме для цього! Телевізор, новини і фільми перетворюють людину у цього папуги або зомбі. Як чесно зізнався Костянтин Ернест: "Наші телеглядачі думають що ми їх розважаємо своїми передачами... насправді ми задаємо їм шаблони поведінки!".

26. Переглянути і передавати всім притчу: "Як зупинити війни на Землі"?

Зберегти собі можна звідси: https://yadi.sk/i/4XhwoRyzf9rLa

 27. Переглянути і передавати всім фільм про спонсорів Першій і Другій Світових війнах.

 28. Переглянути і передавати всім фільм "Зброї 3 Світової війни".

Зберегти собі можна звідси: https://yadi.sk/i/HDQ-2IICeDVoU

 29. Переглянути і передавати всім фільм "Як зупинити війни, нікого не вбиваючи".

Зберегти собі можна звідси: https://yadi.sk/i/HDQ-2IICeDVoU

 30. Пробудити в собі совість, зв'язок з Вищим розумом завдяки фільмам нижче, і почати вивчати закони Всесвіту. Тоді в свідомість відкладеться, що кожен багаторазово отримує те, що бажає іншим...

I) "12 способів зупинити сварки та війни"

Зберегти собі можна звідси: https://yadi.sk/i/fehCiUAkfACoV

II) "Таємниця 3000 послань на полях"

Зберегти собі можна звідси: https://yadi.sk/i/t08gGiHyeDW6n

III) Всесвітнє послання Хранителів Всесвіту

Зберегти собі можна звідси: https://yadi.sk/i/eadFkNNNf9qoi

31. Треба закликати людей всіх країн до молитви і покаяння за пороки і гріхи сліпого егоїзму, за мільйони загиблих під час геноциду індіанців, африканців, австралійців та за геноцид народів до нашого часу.

32. Слід спонукати людей до усвідомлення, що всі люди єдині у вічності.

 

33. Навіть економісти підтверджують, що м'ясна індустрія сама по собі дуже невигідна. А скільки вона несе агресії і насильства живим істотам? Ніхто з нас не хотів би бути забитих на м'ясо, а ми, люди, робимо так по відношенню до дорогих нам істотам! Треба припиняти цю бійню, і для початку самим ставати людьми..."Дуже сумнівно, що для підтримки життя нам необхідно м'ясо убитих тварин. Овочі та зернові дають нам повноцінну, рясну, живильну, калорійну їжу. Ніякі розумні міркування не вимагають від людини, щоб він харчувався мертвечиною". (Великий вчений-економіст Адам Сміт)

34. Будь-яку війну досить легко почати, але важко закінчити! Війна – це злочин проти всіх дітей і матерів! Всі війни прокляті матерями! Будь-яка війна – це прокляття, яке не спокутувати перемогою! На війні немає переможців. Всі залишаються постраждалими: каліками, жебраками, приниженими, пригнобленими! Важливо не допускати в думках енергії гніву і що випливає з нього бажання помсти та війни, очищати свою свідомість від отрути новин ЗМІ.

35. Слов'яни з Росії, України й люди з усіх країн світу здатні об'єднатися і примусити власників корпорацій до світу. Слов'яни завжди зупиняли агресорів і рятували світ від великої біди. Вони завжди були проти воєн і всіляко намагалися уникнути їх. Слов'яни завжди були за дружбу всіх народів! Ворожі ЗМІ брешуть про агресію Росії або України. Людей цих країн сварять треті сили, англійські і європейські політики точно також, як вони ссорили індіанські племена, розділяючи, підбурюючи людей і властвуя їх землями! Слов'яни повинні об'єднатися плечем до плеча і заборонити політикам сварити простих людей!

Хто розорив Індію і довів один з найбагатших народів до суцільній бідності і деградації культури через телебачення, ЗМІ і непристойне кіно? Англійці. Хто скидав атомні бомби на Японію, испепелив і залишивши без очей понад 120 тисяч людей? Хто спонсорував заводи Гітлера? Банкіри США та Англії. Хто вбив більше 500 тисяч дітей в Іраку? Безсовісні військові з НАТО, у яких не було співчуття і любові. Вони живуть в страху самих себе! Найманцям НАТО пора покаятися за скоєні гріхи і перестати працювати за диявольські долари! Пора перестати вбивати людей заради інтересів корпорацій!

36. Якщо вас, жителів країн Європи, України і Америки, закликають на братовбивчу війну, то відмовляйтеся! Якщо залякують в'язницею, то йдіть до в'язниці. Але це – не ваша війна! На війні всі люди – це гарматне м'ясо! Якщо все складуть зброю, ніхто і не буде воювати! Нехай капіталісти-банкіри самі б'ються на кулаках. 99,9% населення Світу проти воєн! Тільки дурні і

безумці хочуть виконувати егоїстичні бажання тих, хто затіває війни заради жадібності або заради нових клаптиків землі!

37. З сьогоднішнього дня кожен може припинити спонсорувати корпорації, які нас знищують за наші гроші, кожен може перестати купувати і вживати алкоголь, білий хімічний цукор та сіль, отруйні дріжджі і вироби з них, сигарети і інші наркотичні речовини, які створюються корпораціями для отупіння і геноциду народів світу.

38. З сьогоднішнього дня ви можете освоювати лікування народними методами, перевірені тисячоліттями; задіяти технології очищення організму. Вчиться співпрацювати зі своїм організмом, розуміти його. Ставитеся, будь ласка, з повагою до свого тіла, а також постарайтеся не розбалувати його. Намагайтеся обходитися без аптечної продукції, тому як самі аптеки зараз – різновид бізнесу на здоров'я людей. Освоюйте здоровий спосіб життя, бережіть його досягнення, допомагайте іншим!

39. Намагайтеся їсти те, що росте на городі, а не лежить на полицях в магазинах, вирощено в лабораторіях чи на заводах бездушними роботами на хімічних добривах. Намагайтеся не забруднювати планету отруйним сміттям – пластиком та іншої "хімією"; тоді ваша совість буде чиста, а планета вам вдячна!

40. Пам'ятайте, що всі хвилюючі увагу видовища: фільми, відео і ТБ-передачі, а також бездушні комп'ютерні ігри створюються для відволікання уваги від Світової війни, яка йде зараз проти кожної людини на Землі! Ігри створюються, щоб вселити людям помилковий героїзм і відволікти від реальної допомоги людству. Той, хто стає Володарем Світу, вже стає справжнім героєм в реальності!

Ми будемо раді віддячити всіх активних учасників Об'єднання Хранителі Світу і подарувати їм те, що дорожче всіх існуючих грошей і речей на Землі.

Для цього достатньо зв'язатися з нами через сайт і підтримувати зв'язок.

Але ви просто можете бути Зберігачем Світу – волонтером і допомагати, не чекаючи нагороди, оскільки така діяльність без бажання нагороди очищає гординю. А сама участь у нашому проекті можна вважати найвищою нагородою для зміни ходу еволюції всього людства.

 

Завжди пам'ятайте, що найголовніше – не нагорода, а ваше сама участь заради миру на Землі. Тому, що можливо саме завдяки вам Світова війна буде зупинена і це буде дорожче тих грошей, які ви можете отримати в якості нагороди.

Зверніть увагу, що найдорожче ніколи не продають за гроші (повітря, сонце, дихання, щастя, спокій).

Хай же буде з вами натхнення, справжні миротворці, Хранителі Миру!