Хранителі Миру – це всі люди, що вільні від будь-яких страхів та намагаються зберігати мир та спокій у серцях, не дивлячись на всі зовнішні фактори (природні катаклізми або людський гомін).

Хранителі Миру чинять опір головним ворогам людства: жадібність, страх, пихатість, що стали причиною перегонів озброєння, матеріалізму-атеїзму, грабіжництва та корупції, розпалювання конфліктів, сварок, грубості, жорстокості, суперечок, критики, образ, злочинів та війн.

 

Хранителі Миру розцінюють гнів, заздрість, жорстокість, жадібність та інші вади людей як форми психічних захворювань та вірусів саморуйнування, що необхідно лікувати розумним людям!  

Завдяки Хранителям Миру на планеті існують країни, де люди прагнуть добра, миру, покою та допомоги ближнім.

Кожен, хто готовий дотримуватись кодексу честі та Інструкції до життя Хранителів, буде вважатися Хранителем Миру без офіційних документів та будь-яких підтверджень від нас.


Тим, хто готовий надавати максимальну допомогу людям, треба заповнити анкету на сайті. Тільки після перегляду анкети ясновидцем, ми можемо взяти вас до активу команди. Ми відгукнемося тим, хто дійсно чистий помислами та гідний стати Хранителем Миру та не має корисних, егоїстичних бажань.