Co jest ważne, aby pamiętać, każda osoba we wszechświecie? 

1) Każdy z nas - jeden! Ważne jest, aby uświadomić sobie, że jeśli cały nasz wszechświat, zdaniem naukowców, ukazał się w jednym punkcie, że wszystko w świecie jesteśmy zjednoczeni, wszyscy - część całości i może mieć wpływ na wszystkie wydarzenia w świecie. Wszyscy - jedna rodzina. Ja cię i jesteś jestem.

2) Planeta stworzona przez myśl, więc wszystkie myśli często czyścić! Zanim zrobisz coś, trzeba pamiętać, że nasz świat został stworzony przez moc myśli. Wszystko to, co myślimy, że są powiększone (czasami tysiące razy, a czasem miliony razy). Dlatego ważne jest, aby myśleć tylko o dobre i wierzyć, że"Peace Keepers" pomoże wielu ludziom zmienić i zatrzymać agresję na Ziemi. Zobacz filmy i negatywnych wydarzeniach na kłótnie, wyzwiska - to śmieci, które zatruwa umysły ludzi i czyni ich współudział spory zysk, a czasem wojny.

3) Sumienie zabrania człowieka zabić! Co drugi mężczyzna chce - co w nieunikniony sposób otrzymuje, na tym polega Prawo i to było zawsze, którzy zapomnieli o nim, sumienie jest zniszczony. Każdy człowiek jest ważne, aby zrozumieć, że ludzie zaczynają wojnę tylko wtedy, gdy połączenie jest przerwane z sumieniem, która zabrania zabijania jakiejkolwiek żywej istoty! 

Więcej nie duch człowieka na świecie, zmarł. Śmierć istnieje tylko to, co jest już martwy - dla organizmu pierwiastków ziem (umierających i koperty czasu ducha ziemi). W związku z tym, wszystkie argumenty, krytyka, agresja w obawie przed utratą ciało i wszystkie wojny są oszukane Ciemny spółkach ilo ciemne zbiorowe myśli. 

4) Umysł, który jest poza kontrolą Ducha i sumienia - jest diabeł. Dzielenie ludzi na fikcyjnych językach wywiadowczych, państw, flagi, nazwiska, granicy, ramion, praw człowieka - jest to globalne oszustwo całej ludzkości, która prowadzi do separacji i kłótni.

5) Więcej dajesz innym, tym więcej dostaniesz. Z pewnością ten człowiek, nie zauważyłeś?

Im więcej człowiek czyni z posiadaczami sercu pokoju, bez chciwości, więcej dostaje pomoc od wszechświata się poprzez wydarzenia i przejawia się w jego życiu. To jest bardziej wartościowe i więcej niż wszystkie pieniądze świata. Mamy plan jak pomóc wszystkich mieszkańców naszej planety Ziemi. Jeśli szczerze życzę spokoju i szczęścia w świecie dla siebie i innych, będziemy szczęśliwi.

Możesz teraz działać na polecenie Peace Keepers.

Strażnicy celem pokoju:

1) Aby wszyscy ludzie zdają sobie sprawę, że każda osoba we wszechświecie nie dostaje się przede wszystkim to, co chce i co chce innych! Fakt, że inni ludzie chcą, to nieuchronnie dostaje! W związku z tym, gniew, agresja i błędne krytyka - jak trucizną własnej zatrucia.

2) Zwolnić z niewoli egoizmu i chciwości właścicieli firm, które sponsorowały II wojny światowej dla stworzenia wspólnej waluty dla zarządzania środkami pieniężnymi wszystkich krajach świata, wykupują cały kraj i tworzenie fałszywych wartości życia (sugestia wiary w potrzebie pieniędzy, sugestię wiary w wartość pieniądza papierowego bezdusznych wyższych wartości Życie egoizmu i konkurencji wzrosła powyżej Przyjaźni Narodów).

3) Pogodzić wszystkie narody świata i pomóc im uświadomić sobie, że wszystkie spory i wojny - to oszustwo, które jest tworzone i wzmacniane przez media ze względu na właścicieli chciwość pieniędzy!

Ludzie wierzą w żadnego kłamstwa, jeśli jest powtarzany wiele razy mediów, które mówią

o konsekwencjach, ale nigdy nie mówić o przyczynach. Prawdziwa wiedza - to realizacja prawdziwych przyczyn wszystkich zdarzeń.

Ponad 90% informacji na świecie jest zniekształcony! 95% przestępstw popełnianych na świecie, ze względu na zachłanność na pieniądze.

4) Aby pomóc ludziom zrozumieć przewrotność religii pieniędzy, co jest główną przyczyną chciwości, egoizmu, zniszczenie i samo-zniszczenia planety.

Jeśli zrezygnujemy z religii pieniędzy, która została utworzona niedawno kupić całą ziemię pokoju, doprowadziła do ruiny i nędzy milionów ludzi, wszystko podsumował do wzmocnienia progu skrajnej formy egoizmu, zniszczenie planety i wrócić wymieniać prawdziwe produkty pracy indywidualnej, jak to było miliony lat, miliardy dzisiejsze problemy zostaną rozwiązane!

Wcześniej, ludzie bez pieniędzy, za darmo z całego serca pomagał w budowie swoich domach rośnie jedzenie! Ludzie byli tak mili i pomocni! I tworzenia pieniędzy z ludzi religijnych nie zawsze mają wystarczająco dużo pieniędzy na normalne jedzenie naturalne i czyste, nie wystarczająco dużo pieniędzy, nawet do jedzenia siedlisko i narzędzia. A ponadto, powietrze, rzeki, jeziora i morza w wielu częściach świata są zatrute drobiazgi produkcji żywności: różne opakowania, butelki, opakowania cukierków i innych chemia, która nie jest konieczne dla tych, którzy mieszkają na swojej ziemi!


Naukowcy świata uznają szkody fizyczne i psychiczne do budynków mieszkalnych, uszkodzenia konstrukcji betonowych materiałów chemicznych, a także wielu uczonych uznaje barwników chemicznych, toksyczności i szamponów.

Ludzie, którzy żyją na rezerwami miastach cierpią z powodu braku czystej energii od konkretnych budynków zamknąć szkodliwych fal elektromagnetycznych komórkowych i innych technologii, cierpią z powodu braku czystej wody i powietrza nieświadomie zatrutym przez wyrobów chemicznych i odpadów. Tylko w ten sposób pomóc sobie i charakter - mają tendencję do przemieszczania się do ziemi i zbudować dom z czystych ekologicznych materiałów (drewna lub gliny).