Kiedy pobrać film kliknij tutaj, aby wyciszyć dźwięk.

Nowoczesna ludzkość jest już na krawędzi wojny. Kraje upadłości chcą nałożyć na świecie nowej wojny światowej. A dla wielu nie jest to tajemnicą.

W Niemczech, wystosował apel do wszystkich ludzi, w ramach przygotowań do wojny światowej. A w Stanach Zjednoczonych odnotowano odbywa się na całym świecie w ludobójstwie milionów ludzi w całej korporacji GMO, szczepionki, trujące Chemtrails z samolotu, chemicznych szkodliwych pokarmów i wojny. Teraz ludzie z całego świata spotykają się, aby pomóc sobie nawzajem przetrwać.

Teraz masz do wyboru:

1 wybór) Wasted palić żywotność niepotrzebnych nawyków, gry i okulary, aby wciągnąć w wojnę światową, tracąc wszystkie przyjaciół lub krewnych w dziedzinie wojny i odejść z tego świata, ani nie korzystają siebie i innych.  

2 wybór) dołączyć do grona ostatnich bohaterów Planety Ziemi, aby pomóc ruch międzynarodowy "Peace Keepers" zjednoczyć narody, w celu wyeliminowania przyczyn kłótni, zatrzymać wszystkie źródła agresji, którzy próbują poróżnić ludzi. Ponadto, stop kłamstwom mediów, którzy pracują dla korporacji i stara się narzucić oburzenie z obawy, że nasilają się w wojnę.  

Aby to zrobić, możesz dowiedzieć się, co jest ważne, aby zrozumieć wszystko.