Dünyadaki tüm kavgalar ve savaşlar durdurmak için 40 gerçek adımlar

Dikkat! Bütün büyük politikacılar para doların sahipleri ve yaratıcıları (hangi yapay 60 milyondan fazla insanı öldürdü birinci ve ikinci dünya savaşı, ayrılmış olmuştu), bir milyar insanın nüfusu azaltmak için, yeni bir dünya savaşı başlatmak istediğini biliyorum! Biz hala bu çılgınlık durdurmak için biraz zaman var.

Amacımız: dünyayı birleştirmek ve tüm savaşları durdurmak için. Biz (herhangi bir para milyondan fazla her şeyin daha ve daha değerli) Dünyada ödül, fazla tüm para sunuyoruz. Bunu yapmak için, okumak ve ülkenizin en az 500 bin kişinin gerçekleştirilmesine, kendi dilinde savaşı durdurabilir aşağıdaki gerçekleri iletişim kurabilmesi gerekir.

Dünyadaki tüm kavgalar ve savaşlar durdurmak için 40 gerçek adımlar

1. Bu hayat bizim gezegenimizde burada başladı gerçekleştirmek için önemlidir. Bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır gibi, çevremizde gördüğümüz her şey, bir nokta vardı. Yani başlangıçta hepimiz birleşik ve bizim evren Yaratıcının sırf düşünce tarafından oluşturulan! Bir resim varsa, resim yarattığı sanatçı var demektir. Karmaşık bir düşünce-out tasarım varsa, o zaman tasarlanmış tasarımcı vardır. Yaratıcı'nın varlığını inkar etmek, evrenin yaratıcısı biz onun birliğini gerçekleştirmek durdurmak, bu bencillik ve aşırı aşamaları mücadele yol açacaktır ... sadece aptalca ve mantıksız - vahşetini ve gezegenimiz üzerinde sadece oldu uygarlığın kendini yıkım ...

Bizim küçük gezegen ve üzerinde milyarlarca insanın tüm - bizim galaksimizde küçücük bir nokta ve evrenin açısından tüm uygarlığın ölüm gibi bir trajedi olmaz. Biz onun geleceği bakmak gerekir. Barış ya da bencil yırtıcı destroyer gibi davranmaya devam edersek nasıl, merhamet ve barış bekleyebiliriz?
                                                                                   

2. Yani gerçekten de hayatta gezegende, üzerindeki tüm dünyada yaşamak için yeterli zihin zihin var ... hepimiz güneşten daha küçük 330 bin kez kütlesi küçük bir gezegeni üzerinde evrende uçuyoruz olduğunu fark etmek önemlidir organizma ve hepimiz için sadece yaşam ve gelişme ücretsiz tüm ihtiyaçlar için bir ortak ev ve uzay aracı değil, aynı zamanda hepimizin sağlayan bir anne,? Biz unworthily nüfuslu gezegen tedavi edecek olursa, o zaman kesinlikle biz uzak dünyalar ve gelecek vaat eden fırsatlara açık olacak?

Kim bile evde biz kötü işlerinden, biz orada olacak gerekiyor? Bilim adamları, bizim galaksimizde akıllı yaşam formları ile 100 milyondan fazla gezegenlerin olası varlığını kabul. O hiçbir yaratıklar bir milyon kez daha akıllı ya da bilge bizden daha, biz öğrenmek hangi olduğunu düşünüyor Ama eğer insan egosu, çok büyük.

3. Dünya nüfusunun 3.% 99.9 savaş ve savaşa karşı ruhun derinliklerinde ölmek istemiyorum! Ve sadece% 0,01 ve büyük şirketler ile ilişkili gezegende bencil aptallar maddi zenginleşme uğruna bir dünya savaşını istiyorum! Neden vücudumuzun 75 trilyon hücre dünyada yaşıyoruz ve sadece 7 milyar insan, silah ve savaş olmadan yaşamak kabul edemez mi? Bizim birlik tanımak ve insanların herhangi kin ve kavgalar durdurma zamanı!

Gerçek dili - barış dili, kelimeler olmadan nihai gerçekliği ya da gerçeği anlamak. Ve dünyanın herhangi bir sözcük - icat sözcüklerin yarım akıllı olduğunu ... Biz de dürüstlük anlayışları sınırlıdır. Bizim ruhlar uyuyor ve kalpleri kapalı ve bağlı tütün ve alkol birçok kesim kısa vicdan bile ilişki ... Bu nedenle, herhangi insanların sözleri ve özellikle politikacılar ve eleştirmenler - Bizi bölmek ve ... kavgalar ve savaşlar neden Yani gerçeği görünmüyor birçok kişi tarafından bilinen, kendi veya başkalarının sözleriyle ...

4. Tüm insanlar - bu en vatandaşlar, dünyalı ... farklı dil, ülke ve bayrakları içine bölünme - başkaları ve kör teslim korkusu insanları tutmak için sinsi bir aldatmacadır. Yurttaşlarını öldürülmesini yasaklayan Vicdan, - Dünyada temel bir yasa olması için! Ve yoldaşı vatandaşlarının, biz vicdan ve sevgi hakları istihbarat yasaları gerekli değildir orada imal edilir evde at ..., kardeşçe bir şekilde tedavi etmek gerekir ... Ve besleyen hukuk mevcut sistem gerçekten nedeniyle hukuk ihlalleri sadece inşa uyumlu bir toplumun hayatı için mücadele değil O her gün çarpın. Biz ilk anlamak gerekir, ve sonra yeryüzündeki tüm insanların tanımasını - yerli vatandaşlar olduğunu. Bu nedenle, herhangi bir savaş - gezegenler ve evren olarak ölçüsünde tüm yurttaşlarını karşısında, yasadışı ve kanunsuzluk ...

5. Ebedi ruhu öğretmek için uzay - Dünya'da 5. Yaşam geçici ve kısacık bir rüya. Bilinçli bilim adamları ve astronomlar göre, fiziksel organları yok zihin için uzay yıldız toz ve ölüm insanların oluşmaktadır, neden diğer kişinin ebedi bilinç öldürmek imkansız olduğunu! Her suikastinden sonra, ruh onun hayatımızın birini öcünü kadar katil ve onun akrabalarını intikamını almak için öldürülecek. Bu nedenle, savaşlar oluşturmak ve saldırganlık, öfke, kızgınlık, intikam ve cinayet insanları teşvik edenlere - insanları kandırmaya çalışıyorlar deli, aldatılmış aldatıcı veya Puppeteerler vardır.

 Savaşın arzusu - gerçekleşmemiş bir işareti kendimden nefret ediyorum, ve bu nedenle başkasının yaşamına saygısızlık! Biz bu dünyada tüm misafirler vardır! Tüm zamanlar başka bir dünyaya gitmiş ... Bu olaylar hızlandırmak için aptalca olduğunu ... O gelip zaman ve sınavlar, çünkü evren tarafından sağlanan dersler için zaman olması gerekir ...

6. Ölüm gerçek sadece zaten ölmüş budur. Vücudun külleri çoktan öldü. Fakat her hücrenin sonsuz bilinç animasyon. Ebedi görünmez Ruhun onun vizyonu - Bu adamın gerçek özü anlamına gelir. Biz Ruhu görmüyorum, ama bu ağaç canlının görünmez kökleri ve yaprakları olarak hayat veren rağmen. Bu nedenle, insanın anlatılır herkese - Basit bir ölümlü ceset - kendilerini ve başkalarını aldatan! Yaratıklar sadece aldatmıştır kişiler diğer cesetleri öldürmek Çağrı! Sadece ölümlü eti gösteren fotoğraflar ve videolar, - illüzyon ve kendini aldatma dalmak katkıda ... Ama biz onun sonsuz Ruh bilgisi için gayret!

7. Öneri zihinsel korkular medya, film, fotoğraf yoluyla insanların - hipnoz ve psikolojik baskının bir formu. Yüksek manevi ve ahlaki gelişim sadece insanlar layık büyük bir izleyici ile iletişim kurmak için. Bir vicdan olmadan insanlar hızla bütün şehre ve ülkeye zihinsel bulaşma transferi, bu yüzden medyaya izin verilemez. İnsanlar virüs salgınları korkuyorlar, ama modern medya teknolojileri, yani anında, kir etkili zihinsel virüsleri yayılıyor. Onların ana ürünleri bayağılığı, saldırganlık, hırs, haset, gurur ve korku taşır ... Bu çok erken çocukluk seyirci bilincini etkileyen kusurları bir "demet" dir! TV hipnoz, hipnoz kapatın haber kapatın! Aldatma ve savaş insanları neden toplumun arazi en az biri kişiye kelime saldırganlık, eleştiri ve nefret yayınlamak herkese dan Yalıtmak! Ardından, korku yeryüzünde barış ücretsiz olacak korumak, daha güçlü ve bilge ol!
Korku filmleri, gerilim ve herhangi bir film ve cinayet elemanları ile oyun barbar ve akıl hastası insan tedavi edilecek!

8. Tüm savaşlar aptallar yapılmış ve güç ve para için korkaklar açgözlü vardır! Herhangi bir silah insanlar hayatta kalma korkusuyla yapın. Ama silah akıllı insanları yapmaz, tam tersine, insanların aptalca yapar! Vücudumuzda 75 trilyon hücrenin yok mantıklı, sağlıklı hücreler silah geliyor ve başkaları ile kavga! Ve savaşanlara - kanser haline ve ölüme neden ... neden kendi vücut öğrenmek farklı yaşam sistemlerinin bütünlüğü ile uyum içinde yaşamayı nasıl olduğunu.

9. Dünya nüfusunun 9% 99.9 savaş ve savaşa karşı ruhun derinliklerinde ölmek istemiyorum! Büyük şirketler ile ilişkili gezegende olmayan insanların sadece% 0.01 maddi zenginleşme uğruna bir dünya savaşını istiyorum! Neden vücudumuzun 75 trilyon hücre dünyada yaşıyoruz ve sadece 7 milyar insan, silah ve savaş olmadan yaşamak kabul edemez mi? Bizim birlik tanımak ve insanların herhangi kin ve kavgalar durdurma zamanı!

10. Şirketlerin sahipleri tarımı yok durdurmak ve insanların çevre dostu yenilenebilir enerji kaynakları saklanıyor durdurmak gerekir. Yavaş yavaş her bir kablosuz ekonomik enerji kaynakları sağlayarak, petrol, gaz ve kömür terk.

11. 11. O savaş veya özürlü ve yetim sıradan insanlar kaybetmek gerçekleştirmek için önemlidir. Birinci Dünya Savaşı (1914-1918), İkinci Dünya Savaşı (1941-1945) ve üçüncü yiyecek ve bilgi Dünya Savaşı (1945-1991) nüfusun azalması ve tüm kanlı dolar planı Dünyanın en büyük şirketleri dayatmaya sona erdi. Ve bir kağıt basit bir parçası olarak yıllardır dolar silah inşa etmek için ilk etapta değerinin altın eşdeğeri olmadan yazdırılır. "Dolar" şeker sarýcýlarý oluşturun dünyadaki tüm halkların en büyük aldatmacadır! Ayrıca, 1945 yılından bu yana ceset yapılan herhangi bir organizma besin maya, toksik zararlı gıdaların büyük bir dayatma olduğunu, birçok gıdada eklenmiş ve 2-3 kat kişinin hayatını kısaltır.

12. Her insanın hayatı gezegende çok pahalı. Bu nedenle, hiç kimse ondan daha küçük ya da zayıf olanların canını almaya güç ve para için hırs uğruna fikrini önlemek hakkına sahiptir!

13. Herkes savaşların ve devrimlerin hiçbir kazananlar olduğunu fark etmek önemlidir! Kişi veya mutluluğuna iyi getirmek vermedi asla gezegenin tarihinin ne savaş ve devrim Daha! Aksine, savaş ve sosyal ayaklanmalar, kan, travma ve bir ömür boyu acılar getirdi ...

14. Biz insanlara Dünya'ya mevcut ev arazi küçük bir parça, ve tüm gezegen olmadığını gerçekleştirmek gerekir! Bir savaş insanların bütün gezegenin çıkarları değil hareket, ancak herhangi bir ülkenin çıkarları için ilham olanlar tarafından provoke edilir. Milliyetçilik ve vatanseverlik tek ülke - saldırganlık, savaş ve intihar nüfusu aşılamak için bir yol. Savaşın meyve ulusların kaderi umurumda bencil insanların sadece küçük bir grup sahiptir. Hatta insanlar için ortak insanları düşünmüyoruz Bencil.

15. Bu onlar daha küçük ve zayıf olanlara karşı şiddet neden mümkün olduğu fikrini kabul kendilerini suçlu insanların bir sonucu olarak dünyanın tüm savaşlarda 15.. Birikmiş ve enerji dünyasına yayımlanan Ama bir kez bir kişi ve bir ülke olarak, bir bumerang olsun. Böyle bir evrenin temel yasası, bu nedenle volan çalışıyor! Bu nedenle, aynı zamanda akıllı kendilerini hayal sadece aptallar savaşı komplo ... zayıf korumak ve kendinizi iman elde etmek için yardımcı öğrenin!

16. Kavgaları ve saldırganlara komplo savaşlar sevgi ve affetmek mümkün değildir.
"Sürece insanlar hayvanları tüketmek, onlar birbirlerini öldürecekler. neşe ve sevgi biçmek değil cinayet ve acı tohumları eker adam. " (Pisagor, büyük matematikçi ve bilim adamı)

 Bir hayvan öldürüldüğü zaman, intikam ve saldırganlık için korku, nefret ve susuzluktan duygular hücrelerinde depolanır ve insanlara yiyecek aktarılır. Bu öfke ve yaşam nefret virüsü gibi, bir enfeksiyon gibi. Ve sonra bu saldırganlık insanlara kızgınlık ve çekişme doğurur. Ve kavgalar ve hakaret gelen savaş başlar. Bir atasözü bile var "et yiyor O, dünyada savaş teşvik ediyor." Bu nedenle, öldürme ve şiddet olmadan gıda ürünleri hayvanlar ve insanlar için en uygun!

17. Bu şirket, tüm medya, TV, radyo, gazete ve dünyada para sahibi olduğunu fark etmek önemlidir - basitçe daha fazla insanı köleleştirmek için şirketlerin sahiplerine basılan ve dağıtılan! Ve şimdi şirketler arasında bir savaş var! Bu tür savaşlarda insanlar - sadece top yem; Onlar öldürüldü zevk ve sevgi ile başkalarına zevk olabilir çocuklarını ... yol açabilecek olan, güçlü ve sağlıklı, en iradeli ...
Tüm savaşları söylemek zamanı geldi, "Hayır!", Bu delilik akışını durdurmak için zamanı geldi!

Şirketlerin sahipleri büyük şirketlerin planlarına göre, aşı içinde% 80 oranında, chemtrails (CHEMTRAILS), zehirlenmiş GDO'lu gıda, alkol ve tütün dünyanın nüfusunun azaltılması planlıyor ... ABD kendisini ve "üçüncü dünya" nüfusunun olarak, soykırım vardır. Insanların% 80 zaten bulaşmış ve artık yavaş yavaş ölüyor ...

Şirketlerin özel sahipleri kendi şirketlerinin gücünü artırırken, gezegenin nüfusu azaltmak için çalışıyoruz. Ancak bu şirketlerin ana atık ürünleri gezegenimizi zehirliyor çöp biter.

"Biz Rusya'ya yardım etmek gerektiğini ve Rusya'da eğer Hitler'i görmek için hiçbir koşulda istemiyoruz, ancak biz Almanya'yı yardım ve onları birbirleri ile mümkün olduğunca çok öldürmesine izin gerektiğini kazanan [İkinci Dünya] Savaş Almanya kazanan olduğunu görürseniz Kazananlar. " (Harry S. Truman, 33. ABD başkanı)

Biz İkinci Dünya Savaşı'ndan önce, Almanya, tamamen şirketlerin sahipleri tarafından yakalandı unutmamalısınız! Onların amacı kendi kişisel bencil amaçları için top yemi olarak Almanya'nın insanları kullanmak olmuştur. Almanya'daki şirketlerin yatırımları 475.000.000 (475.000.000 $) olarak kaydedildi. 120 milyon (. 120 milyon dolar) yatırım "Standard Oil", "General Motors" - 35 000 000 (. 35 milyon ABD Doları) ITT - 30 milyon ve "Ford" - 17,5 milyon.

Tam Dünya Savaşı sürüyordu zaman, şirketler nedeniyle güç hırs Almanya tarafından finanse. , Tüm insanlığın temel düşmanı hepimiz için mücadele edilmesi - Bu güç, servet ve diğerleri üzerinde bazı insanların kibir sahte gurur geçici illüzyon hırs olduğunu!
Savaşın olduğu herkes, içeride savaş galibi olduğunu bilir. Tüm kurbanlar vardır! Biz artık yeni bir savaş, kavga ya da hakaret bir önleyebilirsiniz!
 

18. Dünya gezegeninin 18. Yakında, büyük şirketler yok edilecek silah - onun büyük volkanlar ve harap tüm oligarşi. Mutluluğu bulmak için - sadece ya da insan yaşamının temel amacı nedenle, savaş ve öldürme için para vaat herkese, paralarını lanetli olacak. Ve oligarşi ve katillerin en az bir kişiyi öldür para rezervasyonu eğer, ya da asla para için öldürme eğer. Bu nedenle, çok geç, bir sürü insan akıllıca bir karar olduğunu.

19. Dövüş - sizin sağlığınız için zehir içme gibi! Dolar ya da "özgürlük", "demokrasi" ve "vatanseverlik" nin şeytani sloganları için savaş başlatmak - öz-aldatma ve suçtur. Böylece bir kez biz Napolyon'u ve Hitler'i başladı ... ancak herhangi bir Dünya Savaşı başlamadı Slavlar tarafından durduruldu ...
Zihin ve kelimelerin sadece onun gücünü kullanarak, savaş sağlığı için, ama dünya için içki öğrenin!


20. 2000 yılı aşkın gezegeni üzerindeki tüm savaş sermayenin çok sayıda elinde olmuştur olanların daha üstlenilen. Büyük para, sermaye, zamanla, bir deli ya da bir hayvan daha kötü bir yaratık oluşturma. Bu büyük eşyalarını ve şirketler var kodamanların ve oligarşi insanlar için ortak insanları düşünmüyoruz fark etmek önemlidir. Onlar için, sıradan insanlar - onlar kendi lehlerine kullanmak yazıcı için sadece bir sarf mürekkep var. Artık büyük ölçüde savaş ve fetih hakkında oyunlara bağlıdır Gençlik, -, zamanı kendi yaşam enerjisini verir ve sahte putları düşündüm.

İnsanlarda dolu yaşam enerjisi, genellikle kötü alışkanlıklara ve arzuları üzerine yıkıcı amaçlar için harcadı. Bu nedenle, para için daha iyi bir kullanım bulmalı ve gençlerin Doğa onlara verdiği bu yaratıcı güçlerin yararına harcamak öğrenmek gerekir!

21. O gerçekleştirmek için önemli olduğunu evlilik öncesi cinsel ilişkilerin teşviki - bir savaş silahı. Eski ABD Dışişleri Bakanlığı yetkilisi William Blum, o 6 milyon kişi bu yapıların varlığının yaklaşık 70 yıldır CIA ve NATO kurbanı oldu olduğunu itiraf etti. Propaganda zina ve evlilik öncesi cinsel ilişki, ailelerin milyonlarca insanın hayatını tahrip edildi. Sadece 10 yıl içinde, medya, TV aracılığıyla bilgi savaş etkisi ve (insanların dikkatini izlemek için CIA tarafından oluşturulan) Internet anneler kürtaj ya da daha fazla 450 milyon çocuğun cinayete motive edildi! Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, her yıl yıllık 50-60 milyon kürtaj üzerinde yer alır!
Amerikalı ünlü politikacı William Fulbright yazdı: "Bir Amerika Birleşik Devletleri'nde biz açıkça savaşlara alışkın olan iç karartıcı bir izlenim alır. Geçtiğimiz yıllar için, savaş, ya da, ya da hemen dünyanın her yerinde bir savaş başlatmak için hazır. Savaş ve askeri ayrılmaz bir günlük yaşamın bir parçası ve şiddet olmuştur -. Ülkemizde en önemli ürün " Savaştan dikkatini aktarmak için ABD'de yapılan şiddet, sefahat ve cinayet unsurları ile görüntü ve erotik oyunların% 90 üzerinde. Sefahat Gençlik motive zina gençlik ve intihar yanı sıra ihanet, şiddet ve cinayet diğer insanlar kafasına kötü çekim.
Bu iffet unutulmuş kavramını yeniden canlandırmak için zamanı ve anneler ocak veliler, kendi çocuklarının değil katilleri haline!

22. O filmi görmek "tüm insanlığa hitap" ve başkalarına tavsiye etmek önemlidir. Bu tedaviden kendinizi kurtarmak olabilir: https://yadi.sk/i/PxE9pInSevxcq

 

23. Bu medeniyetler ve savaşların yıkım kök nedenleri temeli müziğinde kötü alışkanlıkları olduğunu fark etmek önemlidir! Durugörürler ve bilim adamları Mars imha orada hayat oldu ve dünya nüfusunun kendini imha ettiğini göstermektedir eminiz. En gelişmiş araştırmacılar kanıt kaya olduğunu vardır ... Mars canlıların sonunda nükleer savaş Mars tüm uygarlığın kendini yıkıma yol açtı bencillik ve kibir, aşırı biçimlerine, onların zihinleri saldırganlık güçlendirdi müzik benzer kaderi, yıkıcı ritmine alışık inanıyorum insan hücreleri, bitkiler kaya kuruyup yok, yüksek sesle ritim zihin, huzursuz, saldırgan ve sinirli hemen her şeyi yapar. Kaya herhangi bir kişiyi zarar ve ahlaki bir canavar haline açabilirsiniz. Kaya vicdan, sezgi ve barış (iç mutluluk) bağı keser. Saf müzik - bu ahlaki bir kanundur. Bir kaya - barış destroyeri, mutluluk ve ahlak yok.

24. Bu görüntülemek ve beyin hücrelerinin yıkımı ile ilgili yakın "Ses ve Fury" filmleri paylaşmak ve propaganda ve yanlış yıkıcı müzik idoller üzerinden kişilerde saldırganlık ve nefreti artırmak için önemlidir.

25. Görünüm ve transfer filmi insan beyni üzerindeki medya ve televizyonun zararlı etkileri "beyninizin hedefliyoruz". İnsan aklı her ne odaklanmış güçlendirir! TV haber veya daha uzun bir saat İzle - bu hipnoz yaygın bir şeklidir! Televizyon sadece sadece bunun için yarattı! TV, Filmler haber ve bir papağan ya da bu zombi kılmaktadır. Nasıl dürüstçe Konstantin Ernest: "Bizim izleyiciler onların yayınlar onları eğlendirmek olduğunu ... Aslında, biz davranış kalıpları isteyin düşünüyorum".

26. "Nasıl dünya savaşı durdurmak için": 26. Görünüm ve tüm benzetmeyi paylaşmak?
Buradan kendinizi kurtarmak: https://yadi.sk/i/4XhwoRyzf9rLa

27. İzle Film ve Birinci ve İkinci Dünya Savaşları sponsorlarından tüm geçmektedir.


28. Görünüm ve tüm film transferi "Dünya Savaşı 3 Silahlar."
Buradan kendinizi kurtarmak: https://yadi.sk/i/HDQ-2IICeDVoU

29. Görünüm ve tüm film transferi "Nasıl bir şey öldürmeden savaşı durdurmak için."
Buradan kendinizi kurtarmak: https://yadi.sk/i/HDQ-2IICeDVoU

30. Aşağıdaki filmlerde üstün zeka ile onların vicdan ilişkisi uyandırmak ve evrenin yasalarını öğrenmeye başlar. Sonra bilinç her o başka ne istediğini alır defalarca ertelendi ...

I) "kavgalar ve savaşlar durdurmak için 12 yolu"
Buradan kendinizi kurtarmak: https://yadi.sk/i/fehCiUAkfACoV

II) "alanlarında 3000 iletilerin Gizem"
Buradan kendinizi kurtarmak: https://yadi.sk/i/t08gGiHyeDW6n

 III) evrensel mesajı Evrenin Guardians
 Buradan kendinizi kurtarmak: https://yadi.sk/i/eadFkNNNf9qoi
 

 31. Bu günahları ve kör bencilliğin kötü alışkanlıklardan için dua ve kefaret tüm ülkelerin insanları teşvik etmek için gerekli olan, milyonlarca çağımızın soykırıma Hintliler, Afrikalılar, Avustralyalılar ve halkların soykırımı sırasında öldü.

32. Tüm insanların sonsuzlukta biri olduğunu fark etmek insanları teşvik etmelidir.

33. Hatta ekonomistler et endüstrisi kendisini çok dezavantajlı olduğunu doğrulayın. Ve o canlılara karşı saldırganlık ve şiddet getiren ne kadar? Hiçbirimiz et yuttum olmak istedim, ve henüz biz insanlar, bize sevgili yaratıklar ile ilgili yapıyoruz! Biz bu katliamı durdurmak gerekir ve insanları alarak başlamak ... "Bu hayat sürdürmek çok şüphelidir, ölü hayvanların eti gerekiyor. Sebze ve tahıllar bize tam, bol, besleyici, yüksek kalorili yiyecek vermek. Hiçbir mantıklı düşünceler olmak kişinin gerekmez O leş ile beslenen. " (Büyük İngiliz bilim adamı ve ekonomist Adam Smith)

34. Bitirmek için oldukça başlamak kolay ama zor bir savaş!

Savaş - tüm çocuklara ve annelere karşı bir suçtur! Tüm savaşlar lanetli anne! Herhangi bir savaş - zafer için kefaret olamaz bir lanet! Savaşta hiçbir kazananlar var. Tüm etkilenir: sakatların, yoksul, aşağılanmış, ezilenler! Bu, intikam ve savaş arzusu akan öfke ve enerji düşüncelerini izin haber medyasının zehrinden bilincinizi arındırmak için önemlidir.

35. Tüm dünyadan 35. Rusya, Ukrayna Slav ve insanlar bir araya gelip kurumsal dünyaya sahibini zorlayabilir. Slavlar hep saldırganları durdu ve büyük bir felaketten dünyayı kurtarmak. Onlar her zaman savaşa karşı yapılmış ve bunları önlemek için her türlü çabayı yaptık. Slavlar her zaman tüm halkların dostluk olmuştur! Düşman medya saldırganlık Rusya ve Ukrayna hakkında yalan. Bu ülkelerdeki insanlar Kızılderili kabileleri, paylaşımı, çukurlaşma insanlar ve onların toprakları vlastvuya kavga gibi, üçüncü güçleri, İngiliz ve Avrupa politikacıları kavga! Slavlar omuz ve siyasetçiler sıradan insanlar kavga yasaklamak omuza katılmak gerekir!
  

Kim Hindistan harap ve televizyon, medya ve sapık filmler yoluyla yoksulluğu ve kültür bozulmasını dillendirmeye zengin halkların birini getirdi? İngilizce. Kim Japonya'ya atom bombası düştü ve gözü fazla 120 bin kişi bırakmadan yakılarak? Kim bitkiler Hitler sponsor? Bankacılar Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere. Kim Irak'ta 500 binden fazla çocuğu öldürdü? Şefkat ve sevgi yoktu NATO vicdansız asker. Onlar kendimize korkusuyla yaşıyor! NATO paralı işlenen günahlar için tövbe etmek ve şeytan dolar durmasına zamanı! Bu kurumsal çıkarları uğruna insanları öldürdüğünü durdurmak için zamanı geldi!

36. Eğer Avrupa, Ukrayna ve Amerika Birleşik Devletleri sakinleri bir kardeş savaşa çağrısında bulunuyorlar, pes!  Gözdağı cezaevinde ise hapse girer. Ama bu - değil senin savaş! Savaşta, tüm insanlar - Bir top yem! Tüm silah bırakmaya, kimse mücadele edecek! Kapitalistler, kendileri yumrukları ile mücadele bankacılar edelim. Savaşa karşı dünya nüfusunun% 99.9! Sadece aptallar ve deliler açgözlülük uğruna ya toprağın yeni yamalar için bir savaş başlatmak olanların bencil arzularını yerine getirmek istiyorum!

37. С сегодняшнего дня каждый может перестать спонсировать корпорации, которые нас же уничтожают за наши деньги. Каждый может перестать покупать и употреблять алкоголь, белый химический сахар и соль, ядовитые дрожжи и изделия их них. Сигареты и прочие наркотические вещества  создаются корпорациями для отупения и геноцида народов мира.

 Bugün herkes itibaren 37. paramızı bize yok ediyoruz şirketlerin sponsor durduramaz, herkesin şirketler tarafından oluşturulan diğer ilaçlar, satın alma ve alkol, beyaz kimyasal şeker ve tuz, maya ve bunların toksik ürünler, sigara içme durdurmak donukluk ve dünya halklarının soykırımı.

38. Şu andan itibaren, sen binlerce yıldır kanıtlanmış geleneksel yöntemlerin, tedavi keşfedebilirsiniz; vücut temizlemek için teknolojiyi kullanır. Vücudunuzun ile çalışmak ve onu anlamak için öğrenin. Davranın, vücudunuzu saygı ve onu şımarık değil deneyin lütfen. Eczaneler artık kendilerini, çünkü eczane ürünleri olmadan yapmaya çalışın - insan sağlığı üzerindeki iş tür. Sağlıklı bir yaşam için, onun başarıları özen Get, başkalarına yardım!

39. laboratuvarlarında veya kimyasal gübre fabrikaları ruhsuz robotlar yetiştirilen mağazalarda raflarda, bahçede yetişen, ve ne yemeye çalışın. Gezegen zehirli çöp kontamine için dikkatli olun - plastik ve diğer "kimya"; sonra vicdanım olacak ve gezegen teşekkür ederim!

40. Bütün dikkatini gözlük rahatsız unutmayın: filmler, videolar ve TV şovları yanı sıra Dünya'daki her kişiye karşı gider bugün Dünya Savaşı, dikkatinizi aktarmak için oluşturulan ruhsuz bilgisayar oyunları! Oyunlar sahte kahramanlık ile insanlara ilham ve insanlığa gerçek yardım dikkatini dağıtmak için oluşturulur. Barış koruyucusu haline kimse, o gerçekte bir kahraman haline geldi!

Biz Barış Bekçileri Derneği'nin tüm aktif üyelere teşekkür ve onları yeryüzünde mevcut tüm para ve şeylerin daha pahalı bir şey vermek için mutlu olacak.

Bu site aracılığıyla bize ulaşın ve kopmasın yeter.

Ama sadece barış muhafızları olabilir - ve ödül gurur temizler arzusu olmadan, bu tür faaliyetler gibi ödülleri beklemeksizin yardım için gönüllü oldu. Ve projemize katılım tüm insanlığın evriminin seyrini değiştirmek için en yüksek ödülü olarak kabul edilebilir.

Her zaman hatırla en önemli şey olduğunu değil - bir ödül ve dünya barışı uğruna senin çok katılım. Belki de İkinci Dünya Savaşı nedeniyle Çünkü durdurulacak ve bunu bir ödül olarak alabilirsiniz para daha pahalı olacak.

 En pahalı hiç para (hava, güneş, rüzgar, mutluluk, huzur) satılan unutmayın.

 Tanrı sizinle ilham, gerçek barışı, dünya Bekçileri olun!