Ne evrende her kişiyi hatırlamak önemlidir?

1) Hepimiz - biri! Bütünün parçası ve dünyadaki tüm olayları etkileyebilir - Hepimizin, bizim tüm evren, bilim adamlarına göre, tek bir noktadan çıktı eğer, dünyadaki her şeyin bizim birleşmiş olduğunu fark etmek önemlidir. Hepimiz - Bir aile. Seni var, ve sen beni var.
 
2) gezegen böylece tüm düşünceler sık
​​sık temizlemek, düşünce tarafından oluşturulan! Bir şey yapmadan önce, dünyamızın düşünce gücüyle yaratılmış olduğunu hatırlamamız gerekiyor. Biz büyütülmüş (bazen, bazen binlerce kez, ve milyonlarca kat) bence her şey. O sadece iyi düşünmek ve "Barış Bekçileri" birçok kişi değiştirmek yardımcı ve yeryüzünde saldırganlık duracak inanmak önemlidir. Bu insanların zihinlerini zehirler ve onları suç kazanç kavgalar, bazen savaş yapan çöp, var - kavgalar gelen olumsuz filmler ve haberler, hakaret görünümü.

3) vicdan öldürmek için bir adam yasaklar! Diğer adam ne istiyorsa - Bu kanun ve bu onu unuttuk, kim sonsuza olmuştur için o kaçınılmaz alır, vicdan mahvoldu. Her kişi insanlar bağlantısı, herhangi bir canlının öldürülmesine yasaklayan bir vicdan ile sonlandırılır sadece savaşı başlıyor gerçekleştirmek için önemlidir!

Daha dünyada insanın hiçbir ruhu öldü. (Ölme ve yerin ruhu zaman zarfının) toprak elementleri vücut için - Ölüm sadece çoktan ölmüş ne için vardır. Bu nedenle, tüm argümanlar, eleştiri, kaybetme korkusuyla saldırganlık
gövde ve tüm savaşlar Karanlık tarafın il karanlık toplu düşünceleri kandırdın vardır.

4) Ruh ve vicdan kontrolü dışında olan zihin - şeytandır. Kurgusal istihbarat dilleri, ülkeleri, bayrakları, isimleri, sınırda, kollar, insan yasaları insanları bölme - Bu ayrılık ve kavgaların neden tüm insanlık, küresel bir aldatmacadır.

 5) devamını başkalarına vermek, daha olsun. Şüphesiz bu adam, fark yoktur?

Daha fazla kişi hırs olmadan, daha o etkinliklerle evrenin kendisi yardımcı olur ve hayatında tecelli, barış kalp Bekçileri dan yapar. Dünyadaki tüm paradan daha değerli ve daha fazlası. Bizim Planet Earth, tüm insanlara yardım etmek nasıl bir planı var. Içtenlikle kendiniz ve başkaları için dünyada barış ve mutluluk diliyorum, biz mutluluk duyarız.

Sen Barış Bekçileri talimatları şimdi hareket edebilir.

Barış kalecilerinin:

1) Tüm insanların evrendeki her kişinin ne istediğini ve o başkalarının istediğini öncelikle değil alır fark yardımcı olmak için! Diğer insanların istedikleri gerçeği, o kaçınılmaz olur! Bu nedenle, öfke, saldırganlık ve kısır eleştiri - kendi kendine zehirlenme zehir gibi.

2) Bencillik ve kağıt para ruhsuz yüksek değerler değer tüm arazi ve para için ihtiyacı olan yaşam (inanç telkin sahte değerlerin yaratılması, inanç önerisini kadar satın alma, tüm dünya ülkelerinin nakit yönetimi için tek para biriminin oluşturulması için İkinci Dünya Savaşı'nın sponsor şirketlerin sahiplerinin açgözlülük köleliğinden bırakın bencillik ve rekabet ömrü) Halkları Dostluk üzerine yükselmiştir.

3) Dünyanın tüm ulusları uzlaştırmak ve onları her kavgalar ve savaşlar olduğunu fark yardımcı olmak için - oluşturulan ve hırs sahiplerinin para uğruna medya tarafından yükseltilir bir dolandırıcılık olduğunu! Bu soruşturma hakkında konuşmak ama nedenleri hakkında konuşmak asla birçok kez medya tekrarlanır eğer insanlar, herhangi bir yalan inanıyorum. Gerçek bilgi - tüm olayların gerçek nedenlerinin gerçekleştirilmesidir.
Dünyanın bilgilerin% 90'ından fazlası bozuk! Para için hırs uğruna dünyada işlenen suçların% 95'i.

4) İnsanlar hırs, bencillik, kendini imha ve gezegenin imha ana nedenidir para din çarpıklığını anlamanıza yardımcı olmak için.

Barış tüm arazi satın almak için son zamanlarda kuruldu para dinini, terk ederse, milyonlarca insanın yıkıma ve sefalete yol açtı, tüm bencilliğin eşik kazancı aşırı forma özetliyordu gezegenin imha ve geri almak o milyonlarca yıl olduğu gibi, kişisel çalışma gerçek ürünlerini alışverişi, Günümüz sorunlarının milyarlarca çözülecek!

Daha önce, para vermeden insanlar, özgür kalbiyle gıda büyümeye birbirlerinin evlerini inşa yardımcı! İnsanlar çok nazik ve yararlı! Ve dindar insanların para oluşturulması ile her zaman, normal bir doğal ve saf gıda için yerleşime ve yardımcı yemek için bile yeterli para yeterli para yok. Ve dahası, dünyanın birçok yerinde hava, nehirler, göller ve denizler zehirlenmiş gıda üretim ıvır zıvır: Farklı paketler, şişeler, şeker sarma ve kendi karada yaşayanlar için gerekli değildir, diğer kimya,!

Dünya bilim adamları apartmanlar için fiziksel ve psikolojik zarar tanımak, kimyasal madde beton yapılarda, yanı sıra çok sayıda bilim adamlarının hasar kimyasal boyalar ve şampuanlar toksisitesini tanır.

On-rezerv-şehirlerde yaşayan insanlar bilmeden, kimyasal ürünler ve atıklar tarafından zehirlenmiş temiz hava ve su eksikliğinden, zararlı elektromanyetik dalgalar telefonları ve diğer teknoloji kapatın acı beton binalar temiz bir enerji sıkıntısı muzdarip. tek yolu kendini ve doğayı yardım - topraklara taşımak ve saf ekolojik malzemeler (kil veya ahşap) ev inşa etmek eğilimindedir.