Modern insanlık savaşın eşiğinde şimdi. İflas ülkelerin dünya üzerinde yeni bir dünya savaşını empoze etmek istiyorum. Ve birçokları için bu bir sır değil.

Almanya'da, tüm Dünya Savaşı yerinden insanlar para sahipleri zorlamak için kanlı ve deli girişimi ile bağlantılı olarak tüm insanlara bir çağrı yayınladı. Ve Amerika Birleşik Devletleri'nde GDO'lu şirketler, aşılar, zehirli genelinde tüm dünyada milyonlarca insanın soykırım gerçekleşiyor bildirdi

 uçaklar, kimyasal zararlı gıdalar ve savaştan chemtrails. Şimdi tüm dünyada insanların birbirlerini hayatta yardımcı bir araya gelirler.
 

Şimdi bir seçim var:

1 seçim) gereksiz alışkanlıkları, oyunlar ve gözlük, bir Boşa yanık ömrü savaş alanlarında tüm arkadaş veya akraba kaybetme ve bu dünyayı terk etmek, ne de kendimi ve diğerlerini yararlanan, bir dünya savaşı haline çekilecek.

2 seçim) uluslararası hareketi "Barış Keepers" yardım etmek, Planet Earth geçmiş kahramanların saflarına katılmak, kavgalar nedenlerini ortadan kaldırmak insanları bozmak için çalışıyoruz saldırganlık tüm kaynakları, durdurmak, halkları birleştirmek. Ayrıca, şirketler için çalışmak ve savaşa dönüşme korkularıyla kızgınlık dayatmaya çalışan medya yalanları durdurun.