При завантаженні відео необхідно натиснути тут, щоб відключити звук.

Сучасне людство зараз на порозі війни. Країни-банкрути хочуть нав'язати всьому світові нову Світову війну. І для багатьох це вже не секрет.

У Німеччині випустили звернення до всіх людей у ​​зв'язку з підготовкою до Світовій війні. А в США повідомили про те, що по всьому світу проходить геноцид мільйонів людей корпораціями через ГМО, ракові вакцини, отруйні хіміотрасси від літаків, хімічно шкідливі харчові продукти і війни. Зараз люди по всьому світу об'єднуються, щоб допомагати один одному вижити.

У тебе прямо зараз є вибір:  

1й вибір) Даремно марнувати час життя марними звичками, іграми і видовищами, бути втягнутим в Світову війну, втратити всіх знайомих або близьких на полях війни і покинути цей світ, ні принісши користі собі та людям.  

2й вибір) Увійти в ряди останніх героїв Планети Земля, допомогти міжнародному руху "Хранителі Миру" об'єднати народи, викорінити причини сварок, зупинити всі джерела агресії, які намагаються посварити людей. А також зупинити брехню всіх ЗМІ, які працюють на корпорації і намагаються нав'язати образи зі страхами, що переростають у війни.  

Для цього можете вивчити, що важливо розуміти всім.