Хранителi Миру Інструкцію Хранителів Миру про те, що приховували від людей понад 4000 років: 
Зберігається по кнопці "Завантажити": https://yadi.sk/i/_tHAX0Rpgx3zL 

Щоб стати Хранителем Миру, достатньо вивчити всі розділи нашого сайту, особливо 40 кроків проти воєн, також радимо вам зайти до нас в групи.


Інструкція до життя Хранителів Миру

1) Щовечора, коли ми лягаємо спати, у нас немає впевненості, що ми прокинемося наступного ранку. Але як завжди ми ставимо будильник та розплановуємо день, що прийде. Це називається НАДІЯ.

2) Одного разу жителі селища вирішили молитися за те, щоб пішов дощ. Всі мешканці села зібралися разом на молебень, але тільки один хлопчик взяв з собою парасольку. Це - ВІРА.

3) Коли ви підкидаєте маленьку дитину в повітря, а вона не відчуває страху, а навпаки сміється, бо знає що її впіймають; коли ви щиро говорите людям про свої почуття, то це - ДОВІРА.

4) Коли ми заплющуємо очі, то помічаємо, що зовнішнього світу не існує. Але відкривши очі, усвідомлюємо, що тільки наш власний розум створює всі образи і форми зовнішнього світу. В інших людях ми помічаємо тільки ті недоліки, що є в нас. Тому немає сенсу робити зауваження, а треба лише мовчки показувати гарний приклад, це і називається справжня МУДРІСТЬ. Вона проявляється також в тому, що ми не здатні побачити таланти та найкращі риси в оточуючих, якщо цього немає в нас!

5) Захисник Природи поважає будь-яке материнство. Коли він захищає дітей та слабких матерів, а також тварин, то це - справжня ЛЮБОВ, Милосердя.

"Справжнє милосердя не обмежується людиною". (М.Гонсалес)

"Кожен милосердний вчинок - це щабель сходів, що підводить до небес" (Генрі Бічер)

"Надмірна жага влади призвела до падіння ангелів; надмірне прагнення до знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди, ні ангелу, ні людині" (Бекон Ф.)

6) Коли мисливець живе та працює тільки заради грошей та придбання на них речей, хімічної продукції або плоті забитих тварин, при тому навіть не бажає змінювати свої шкідливі звички і не думає про благо інших, то це - сліпий ЕГОЇЗМ, який і лежить в основі руйнування світу, всіх сварок та війн. Сліпий егоїзм підштовхнув людей до знищення понад 70% лісів, понад 90% рідкісних риб та тварин! Сліпий егоїзм - це будь-які дії без усвідомлення їх наслідків.

7) Коли ми розуміємо, що можемо розвиватися безкінечно, сприймаємо кожну мить з вдячністю і без страху, як навчання у великій школі для вічної Душі, то це називається справжнє Життя в гармонії з нашим Всесвітом.