Часто люди шукають ворогів скрізь, але тільки не в собі! 


Так хто ж є істинними ворогами всього людства? Ворог людства номер 


1) Егоїзм. Егоїзм створює війни, насильство, агресію. Всі люди, затівають світові і криваві війни, були егоїстами! Крайньою формою егоїзму є безумство, яке можна називати сатанізм або одержанием думками про руйнування і приниженні інших і себе за законом бумеранга!   Ворог людства номер 


2) Жадібність - це причина знищення Природи, причина появи бідних і багатих. Заради жадібності до грошей люди створили ЗМІ і поширюють брудні новини, які підсилюють агресію, ненависть, страх і калічать розум людей!   Ворог людства номер 


3) Хтивість (бажання). Бажання порушують внутрішній спокій (щастя) людей, бажання руйнують щастя! Бажання - це зло ... Потреби людей малі - це мінімум їжі, житла і своя земля.  


"Якби виповнилися всі людські бажання, земна куля стала б справжнім пеклом". (П. Буаст)  


Чому більше 95% акторів, що знімалися оголеними в розпусних фільмах, отруїли себе наркотиками (алкоголем, тютюном ...), повісилися або викинулися з вікна, розбивши своє тіло в кров ??? Тому що вони відчували, що своїм прикладом вони винні в багатьох вбивствах, аборти.   До чого привела пропаганда розпусну моди і безсовісного поведінки? 


За рік вбивають понад 42 млн дітей під час абортів! Люди засуджують серійного вбивцю Теда Банді, який зізнався, що саме розпусні фільми, фото та ігри перетворили його в насильника і вбивцю.   Кожен, хто бере участь в рекламі розпусти і збільшує бажання людей дивитися розпуста - вбиває совість. А той, хто копіює і поширює розпуста - все одно, що спалює собі і своїм дітям очі, руки і ноги вогнем розпусти.
     Реклама сприяє розпусті молоді. Тому її важливо блокувати.

Для захисту браузера радимо встановити фільтри і програми блокувальники розпусти Ad Block, Stop it та інші! Опис їх є нижче.


Багато власників сайтів стали публікувати на своїх сайтах рекламу ошуканців лотерей, пропонуючи заробітки навіть дітям. А Google став робити нав'язливу рекламу, яку вкрай раджу відключати за допомогою програм з блокування реклами!  
================================================== =
Рекомендуємо браузер Opera, так як тільки він підтримує останні і самі кращі фільтри по блокуванню жахливо набридає і небезпечної реклами! ================================================== =

Рекомендации специалистов:

 

1) Скачать самый быстрый браузер, который поддерживает все нижеописанные плагины.

 

2) https://adblockplus.org/ Хороший блокировщик рекламы с дополнительными функциями защиты от слежения за вами. 

 

3) Установить плагин STOP IT - блокирует огромное число самых опаснейших сайтов Интернета, которые могут быть очень опасны для вас и ваших детей, могут воровать пароли и заражать компьютер вирусами. Защитите себя, пока ещё не поздно отличным плагином! STOP IT ("Остановим это"!!!)  Но этот плагин блокирует даже социальные сети, в которые можно будет входить только в режиме "инкогнито", в отдельном окне. 

 

4) STOP AD Очень сильный блокировщик рекламы !!! 

 

5) Установить Плагин "Стоп рекламе!" 

 

6) Также во всех поисковиках можно выбрать семейный фильтр.

 

==================================

Если социальные сети не работают после этого, а вам очень нужно, то можете зайти через режим "инкогнито" или приватный режим. CTRL+SHIFT+N. Или отключите плагин, который блокирует социальную сеть.

=========================

Для защиты хорошо использовать Антивирусные программы:

 

http://www.360totalsecurity.com/

 

360 Total Security. Это - надежный антивирус обеспечивает полную защиту от вирусов,  троянских программ и других угроз. При совершении покупок в Интернете, загрузке файлов и общении с друзьями 360 Total Security стоит на страже безопасности компьютера, а также настраивает его на оптимальную производительность.Более того, можно одним нажатием очистить компьютер и поддерживать его работоспособность в отличном состоянии.