Що важливо пам’ятати кожному Хранителеві Миру? 

1) Ми усі – єдині! Важливо усвідомлювати, що якщо весь Всесвіт, як вважають сучасні вчені, виник з Єдиного пункту, то цілковито всі ми на Землі єдині, всі ми – частки Одного цілого та маємо вплив на все, що відбувається у світі. Ми усі – єдина родина. Я єси ти, а ти єси я.

2) Планета була створена зусиллям помислу. І перед тим, як щось зробити, важливо пам’ятати, що весь наш світ створила сила думки. Все, про щоб ми не думали, ми підсилюємо набагато (інколи в тисячі разів, а інколи і в мільйони). Саме тому важливо створювати тільки добрі думки та вірити, що «Хранителі Миру» зможуть допомогти багатьом людям перемінитися та зупинити агресію на Землі. Перегляд жахливих фільмів та новин де сваряться, ображаються – це просто інформаційний непотріб, що отруює мислення людей та робить з них спільників збільшення сварок, образ та війн.

3) Совість забороняє людині вбивати. Те, що людина іншим бажає сама неминуче отримує, це закон, а хто про нього забув, совість вже втратив. Важливо кожному усвідомити, що люди розпочинають війни тільки тоді, коли поривається зв'язок із совістю, що забороняє вбивати будь-які істоти. Жоден Дух людини ще не помер на Землі. Смерть існує тільки для того, що вже померло – для тіла, що складається з земних елементів (тимчасова земна оболонка духу, що помирає). Тому сварки, критика, агресія через страх втратити тіло та усі війни є оманою Темних єгрегорів (колективних мислеформ).

4) Розум, що більше не піддається контролю Духа та совісті, – це є диявол, котрого багато хто наївно намагається знайти десь, але не в собі. Розподіл людей на вигадані розумом-дияволом мови, країни, прапори, імена, кордони, зброю, людські закони – це глобальне обдурення всього людства, що призводить до сварок та розмежування.

5) Чим більше віддаєш іншим, тим більше отримуєш. Невже це, людина, не помічаєш?

Чим більше людина допомагає від чистого серця Хранителям Миру, безкорисливо, тим більше вона отримує допомоги від усього Всесвіту через події та людей, що з’являються в її житті. Це найцінніше та дорожче за усі гроші на Землі. Ми маємо план, як допомогти усім людям Планети Земля. Якщо ви щиро бажаєте миру та щастя на Землі для себе та оточуючих, то ласкаво просимо.

Розпочинайте діяти прямо зараз згідно з інструкцією Хранителів Миру.

Цілі Хранителів Миру

1)           Допомогти усвідомити всім людям, що будь-яка людина у Всесвіті отримує не те, що жадає, а те, що бажає іншим! Те, що людина іншим бажає, безперечно отримує сама! Тож лютість, злобна критика та агресивність подібні до їжi самоотруєння.

2)           Звільнити від жадібності та егоїзму власників корпорацій, що спонсорували Світові війни заради створення єдиної грошової валюти щоб керувати всіма країнами світу, придбання всіх земель та створення хибних цінностей в житті (навіювання необхідності грошей, віри в коштовність бездушного грошового паперу і їх більше значення за дружбу народів та цінності будь-якого життя).

3)            Примирити всі народи світу та допомогти їм усвідомити, що сварки та війни – це омана, створена та підсилена за допомогою ЗМІ (телебачення, радіо, газети, Інтернет) заради жадібності володарів грошей! Зараз не таємниця, що Перша та Друга Світові війни створювались банкірами через жадібність, а всі народи світу були використані як гарматне м'ясо заради їх егоїстичних цілей. Всі ЗМІ працюють на тих, хто створює війни або на власників грошей та є простою формою гіпнозу. Люди вірять в будь яку брехню чи гіпноз ЗМІ, якщо вона повторюється багато разів. ЗМІ висвітлюють лише наслідки, але ніколи не промовляють причин. Істинне знання – це розуміння дійсних причин усіх подій, що відбуваються.

Більше ніж 90% інформації у світі спотворено, тому безглуздо шукати правдивість у новинах ЗМІ. Істини там нема, ніколи не було та не може бути! В жодній енциклопедії світу, в жодній книзі нема всіх знань. Давно вже час зрозуміти причини сварок, образ та війн, проголосивши бойкот всім ЗМІ.

4)           Допомогти усвідомити людям порочність релігії грошей, Що є головною підставою для розвитку жадібності, егоїзму, руйнування Планети та самознищення. 95% злочинів у світі відбуваються заради грошей через жадібність.

Якщо відмовитися від релігії грошей, що була створена нещодавно заради купівлі всіх земель світу та призвела до банкрутства і бідності мільйони людей, привела на поріг знищення нашої Планети та знову повернути обмін продуктами особистої праці, як це і відбувалося мільйони років, то буде вирішено більшість проблем сучасності!

Раніше люди безкоштовно без грошей від щирого серця допомагали споруджувати будинки один одному, вирощувати продукти для харчування! Люди були добрі та чуйні! А з виникненням релігії грошей посилились усі вади, особливо заздрість, зажерливість та егоїзм. Багато кому зараз не вистачає грошей на звичайну природню чисту їжу, не вистачає грошей навіть на оренду помешкання та сплату комунальних послуг. Більше того, повітря, річки, озера та моря у багатьох закутках світу отруєні залишками продуктів виробництва небезпечних дрібниць: усілякими пакетами, пляшками, фантиками та іншою хімією, що непотрібна тим, хто мешкає на своїй землі! Люди, що проживають в містах-резерваціях, страждають від нестачі чистої енергії, від тісних шкідливих бетонних приміщень, електромагнітних хвиль телефонів та іншої техніки, страждають від дефіциту чистого повітря, а також несвідомо забруднюють воду хімічними продуктами та відходами.

Єдиний спосіб допомогти собі та Природі – прагнути до переїзду на власну землю, будувати хати з екологічно чистих недорогих матеріалів (глини та дерева). Це посильно багатьом, а будинки з глини можна зводити навіть без грошей.