40 реальних кроків до миру, щоб зупинити всі сварки та війни на Землі.

 

40 реальних кроків, що доступні кожній людині!

 

Увага! Усі провідні політики знають, що володарі грошей та ті, хто створив долар (заради чого була штучно розв’язана Перша та Друга Світові війни, в котрих загинуло більше ніж 60 мільйонів чоловік), прагнуть розпочати нову Світову війну, щоб зменшити населення на мільярди людей! У нас ще залишилось трохи часу, щоб припинити це безглуздя.

 

Наша мета: Обєднати весь світ, щоб зупинити війни. Ми пропонуємо нагороду, що дорожче за всі гроші на Землі (дорожче за будь-яку річ та коштовніше мільйонів у будь-якому еквіваленті). Для цього вам слід прочитати та донести на рідній мові факти, що здатні припинити війни, до свідомості принаймні 500 тисяч людей вашої країни.

 

40 реальних кроків до миру, щоб зупинити всі сварки та війни на Землі.

 

1. Важливо усвідомити, як розпочалося життя на нашій планеті. Вченими доведено що все, що ми бачимо навколо, виникло з однієї крапки. Тобто спочатку всі ми були єдині та наш Всесвіт створений тільки лише однією силою думки Творця! Якщо є картина, то є і художник, що створив її. Якщо є складна конструкція, то є конструктор, що її спроектував. Заперечувати існування Творця Всесвіту безглуздо та алогічно… Якщо ми припинимо усвідомлювати свою єдність, це призведе до боротьби егоїзму, а його кінцева стадія – перехід до тваринного рівня та самознищення усієї цивілізації, що вже траплялося не тільки на нашій планеті…

                                                           

2. Важливо усвідомити, що всі ми зараз летимо у Всесвіті на маленькій планеті Земля, що своєю масою у 330 тисяч разів менша від Сонця… Невже в нас не вистачить розуму, щоб жити мирно на планеті, котра також є живим організмом, а для нас усіх не просто будинком та космічним кораблем, а також Матусею, що забезпечує нас безкоштовно всім, що необхідно для життя та розвитку? Якщо ми негідно будемо ставитись до планети, на якій проживаємо, то невже для нас будуть відкриті Дальні Світи та перспективні можливості?   

 

Кому ми потрібні там, якщо навіть у себе вдома нам погано від нашої діяльності? Учені визнають можливість існування понад 100 мільйонів планет з розумною формою життя у нашій галактиці. Але людський егоїзм надто великий, якщо вважає, що не існує істот в мільйони разів розумніших та мудріших за нас, у котрих нам слід навчатися. 

Уся наша мізерна планета та мільярди людей на ній – подібні до крихітної крапки у галактиці та загибель усієї цивілізації з точки зору Всесвіту не буде трагедією. Нам треба піклуватися про своє майбутнє. Як ми можемо очікувати милосердя та миру, коли будемо продовжувати вчиняти як руйнівники спокою та як егоїстичні хижаки?

 

3. Справжня мова – то мова тиші, розуміння Вищої реальності та Істини без слів. А будь-яке промовлене слово не Землі – це напівправда з вигаданих розумом слів… Ми надто обмежені в своєму розумінні Цілісного. Наші душі сплять, а серця закриті та навіть зв'язок з совістю у багатьох обірваний через тютюн та алкоголь… Тож будь-які слова людей, тим паче політиків та критиків, – розмежовують нас та призводять до сварок та війн… Тому не шукайте істини в своїх чи чужих словах…

 

4. Усі люди на Землі – це земляки, земляни… Розподіл на різні мови, країни та прапори – це підступна омана, щоб утримувати людей у стані жаху перед іншими та сліпому підкоренні. Совість, що забороняє вбивати земляків – повинна бути основоположним Законом на Землі! Та до своїх земляків нам треба ставитись по-братськи, по-домашньому… Де керує совість та любов, там вигадані розумом закони не потрібні… А існуюча система юриспруденції навіть не намагається боротися за життя у гармонійному суспільстві, просто живиться за рахунок порушень закону, що збільшуються з кожним днем. Ми повинні спочатку зрозуміти, потім визнати, що всі люди Землі – наші рідні земляки. Тобто всі війни – нелегальні та беззаконні стосовно всіх земляків в масштабах, як планети, так і Всесвіту…   

 

5. Життя на Землі швидкоплинне та є тимчасовим сном – простором для навчання вічної душі. Свідомі вчені та астрономи свідчать що фізичні тіла людей складаються з космічного та зіркового пилу, та смерті для свідомості не існує, тому вбити споконвічну свідомість іншої людини неможливо! Після будь-якого вбивства, душа загиблого повинна помститися вбивці та його родичам, в одному з наступних життів. Тому ті, хто створюють війни та закликають людей до агресії, злості, образ, помсти та вбивств – це божевільні, ошукані шахраї чи ляльководи, котрі намагаються обманути людей. 

 

Бажання війни – це ознака нереалізованої ненависті у особистості, а відповідно це неповага до іншого життя! Ми усі гості на цій Землі! Всі колись відійдемо в інші світи… Безглуздо прискорювати ці події… Треба встигнути вивчити уроки, що надає Всесвіт тому що прийде час здавати іспити…

 

6. Смерть реальна тільки для того, що вже померло. Прах тіла вже є мертвим. Але кожну клітину оживляє споконвічна свідомість. Це означає, що справжня сутність людини – її вічний Дух, який неможливо побачити. Хоч ми і не бачимо Дух, він дає життя, як невидимі корні живлять дерево та листя. Тому всі ті, хто запевнюють, що людина – це просто смертне мертве тіло – обманюють себе та інших! Закликати вбивати інші мертві тіла людей можуть тільки одурені істоти! Фотографії та відео, що показують тільки смертну плоть – сприяють зануренню в ілюзію та самообман… Однак нам все одно слід докладати зусилля, щоб пізнати свій вічний Дух!    

 

7. Навіювання уявних страхів людям через ЗМІ, відеофільми, фотографії – це форма гіпнозу та психологічного пригнічення. Спілкуватись з великою аудиторією гідні лише люди високого духовно-морального рівня. Люди без совісті дуже швидко поширюють свою ментальну заразу одразу на міста та країни, тому їх не слід допускати до ЗМІ. Люди залякані вірусними епідеміями, але сучасні медіа-технології поширюють ментальній непотріб ще ефективніше за віруси, в одну мить. Їх провідна продукція містить вульгарність, агресію, жадібність, заздрість, пихатість та страх… Тобто весь «букет» пороків, що впливає на свідомість аудиторії з самого дитинства! Вимикайте гіпноз-ТВ, вимикайте гіпноз-новини! Ізолюйте від суспільства усіх, хто оприлюднює слова агресії, критики та ненависті, хоч до одного з народів землі, провокуючи людей на обман та війни! Тоді ви захистите мир на Землі, будете вільними від страхів, станете сильніше та мудріше! 

 

8. Всі війни створюються божевільними та жадібними трусами заради влади та грошей! Будь-яку зброю люди створюють із страху виживання. Але зброя не зробить людей розумнішими, а навпаки, робить їх дурнішими! Жодна з 75 трилліонів клітин нашого тіла не вигадує зброю та не воює з іншими! А ті, що воюють – стають раковими та викликають смерть… Тому навчайтесь у власного організму як можна гармонійно співіснувати всім життєвим системам.    

 

9. 99,9% населення планети не хочуть загинути на полі битви та глибоко в душі проти війни! І тільки 0,01% дурнів та егоїстів на нашій планеті, пов’язані з величезними корпораціями, прагнуть світової війни заради матеріального збагачення! Чому 75 трильйонів клітин в нашому організмі живуть мирно, а лише 7 мільярдів людей не можуть домовитися, щоб жити без зброї та війни? Час усвідомити нашу єдність та припинити будь-які сварки та образи людей!  

 

10. Власники корпорацій повинні припинити знищувати сільське господарство та припинити приховувати від людей екологічно чисті відновлювані джерела енергії. Поступово відмовитись від видобутку нафти, газу та вугілля, забезпечивши кожного бездротовими джерелами енергії за доступною ціною.    

 

11. Важливо усвідомити, що у війні програють і стають інвалідами та сиротами прості люди. Перша світова війна (1914-1918), Друга світова війна (1941-1945) та Третя харчова та інформаційна світова війна (1945-1991) скінчились зменшенням населення та нав’язуванням усім кривавого долару згідно з планом найбільших корпорацій світу. До того ж десятиріччями долар друкують як звичайний папір без золотого еквіваленту його вартості, у першу чергу для збільшення озброєння. Створення фантику «долару» є найбільшим обдуренням всіх народів світу! Також з 1945 проходить масове нав’язування шкідливих харчових продуктів з отруйними для будь-якого організму харчовими дріжджами, що виробляють із трупів. Їх додають у більшість харчових продуктів, що скорочує людське життя у 2-3 рази.     

 

12. Кожне людське життя дуже коштовне на нашій планеті. Тому жодна людина не має права навіть припускати думку про те, щоб позбавити життя того, хто менше та слабкіше!    

 

13. Усім важливо усвідомити, що у війнах та революціях переможців нема! Жодного разу в історії планети війна чи революція не принесла людям добра та щастя! Навпаки, війни та соціальні катаклізми приносили кров, травми та страждання на все життя…

 

14. Нам треба усвідомити, що зараз земною батьківщиною для людини є не малий клаптик землі, а вся наша планета! А війни провокують ті, хто примушує людей діяти не на користь своєї планети, а в інтересах якоїсь країни. Націоналізм та патріотизм тільки до однієї країни – це засоби зомбування населення на агресію, війни та самогубство. Наслідками війни користується лише купа егоїстів, яким байдужі долі народів. Егоїсти навіть не приймають простий народ за людей. 

15. В результаті у всіх війнах на землі винні ті люди, котрі припускають думки, про те, що можна заподіяти насильство стосовно менших та слабкіших. Але як людина, так і країна, бумерангом отримують накопичені колись та відправлені в світ свої енергії. Такий основоположний Закон Всесвіту, так діє маховик! Тому війни починають тільки дурні, що вважають себе розумними…   

Вчитесь захищати слабких та допомагайте знаходити віру в себе!

 

16. Сварки та війни розпочинають агресори, не здатні любити та вибачати. «Доки люди винищують тварин, вони будуть вбивати один одного. Людина, що висіває насіння вбивства та болі, не буде пожинати радість та любов».

(Піфагор, видатний математик та вчений)

 

Коли тварину вбивають, емоції страху, ненависті, бажання помсти та агресії зберігаються в клітинах та передаються з їжею людям. Це як зараза, як вірус гніву та ненависті до життя. Згодом ця агресія породжує образи та сварки. А з сварок та образ починаються війни. Існує таке прислів’я «Той, хто м'ясо поїдає, війнам в світі сприяє».

Тож вегетаріанство є найбільш прийнятним для тварин та людей! 

 

17. Важливо усвідомити, що корпораціям належать всі ЗМІ, телеканали, радіо, газети, а також усі гроші в світі, – які просто друкують та роздають власникам корпорацій для ще більшого поневолення народу! Нині йде війна між цими корпораціями! Люди в таких війнах – просто гарматне м'ясо; тут гинуть найвольовіші, наймогутніші та найздоровіші, котрі могли б виховувати гідних нащадків… Які могли б любити та утішати інших своєю любов’ю…

Прийшов час сказати всім війнам «Ні!», час припинити хвилю безглуздя!    

 

Власники корпорацій проводять геноцид, як населення самої Америки, так і країн «третього світу»… Згідно з планами найбільших корпорацій, планується зменшення населення планети на 80% за допомогою вакцин, хіміотрассів (chemtrails), отруєної ГМО-їжі, алкоголю та тютюну. 80% людей вже інфіковані та повільно вмирають…         


Приватні власники корпорацій всіляко намагаються скоротити населення на планеті, при тому збільшити міць своїх корпорацій. Головним продуктом життєдіяльності цих корпорацій в решті-решт виявляється сміття, яке отруює всю нашу планету.         

 

 «Якщо ми побачимо, що [Другу Світову] війну виграє Німеччина, нам слід допомогти Росії, якщо стане вигравати Росія, треба допомогти Германії, і хай вони якомога довше вбивають один одного, хоча я не хочу за будь-яких умов бачити Гітлера в переможцях». (Гаррі Трумен, 33-й президент США)          

 

Ми повинні пам’ятати, що до Другої Світової Війни Німеччина була цілком захоплена власниками корпорацій! Їхньою метою було використання народу Німеччини як гарматне м'ясо у своїх особистих егоїстичних цілях. Інвестиції корпорацій в Німеччину становили 475 000 000 (475 мільйонів доларів). «Стандарт Ойл» вклала 120 000 000 (120 мільйонів доларів), «Дженерал Моторс» – 35 000 000 (35 мільйонів доларів), ІТТ – 30 мільйонів, а «Форд» – 17,5 мільйонів станом на 1941 рік.

 

Коли буйно палала Друга світова війна, корпорації фінансували Німеччину через жадібність влади.

 

Саме жадібність тимчасової ілюзорної влади, гордість брехливими багатствами та пихатість, – головні вороги усього людства, з якими треба боротися нам усім!           

Той, хто був на війні, той особисто знає, що на війні нема переможця. Всі залишаються потерпілими! Ми не можемо допустити нову війну, сварку чи образи!            

 

18. Вже скоро великі корпорації будуть знищенні руками самої планети Земля – її найбільшими вулканами, а всі олігархи будуть збанкрутовані. Тому всі ті, кому обіцяють гроші за війну та вбивства, будуть прокляті зі своїми грошима, бо єдина та головна мета у житті людини – це здобути щастя. А в олігархів та вбивць його ніколи не буде, якщо вони замовили за гроші вбивство навіть однієї людини та якщо вбивали заради грошей. Тож, поки не пізно, багатьом людям слід прийняти мудре рішення.

 

19. Воювати за мир – це все одно, що пити отруту за здоров’я! Розпочинати війни за диявольські долари чи гасла про «свободу», «демократію» та «патріотизм» – це самообман та злочин. Так колись розпочинали Наполеон та Гітлер… Але були зупинені слов’янськими народами, котрі не розпочали жодної світової війни…

Вчиться не пити за здоров’я, а за мир боротися, використовуючи при цьому лише силу духу та слова!

 

20. Усі війни на планеті Земля понад 2000 років починали ті, в кого на руках була зосереджена величезна сума капіталу. Великі гроші, капітал, з плином часу перетворюють людину в божевільного або в істоту, що гірше за тварину. Важливо усвідомити, що магнати та олігархи не вважають простий народ за людей. Для них просте людство – це просто видатковий матеріал на зразок чорнила для принтера, який вони використовують у своїх цілях. Молодь, яка зараз прив’язана до ігор про війну та завоювання, – віддає свою життєву енергію, час та думки хибним кумирам.

 

Енергія життя, якою сповнений організм людини, зазвичай використовується в руйнівних цілях на шкідливі звички та бажання. Тому слід знайти краще застосування грошам, а молоді треба навчатися витрачати на корисну творчість ті сили, що їм дала Природа!

 

21. Важливо усвідомити, що пропаганда статевого зв’язку до шлюбу – це військова зброя. Колишній співробітник Держдепартаменту США, Уїльям Блюм, зізнався, що вже 6 мільйонів людей стали жертвами ЦРУ та НАТО за 70 років існування даних структур. Пропагандою розпусти та статевого зв’язку до одруження, були зруйновані долі мільйонів родин. Тільки за 10 років, під впливом інформаційної зброї через ЗМІ, ТВ ті Інтернет (який створив ЦРУ, щоб контролювати увагу людей), матері були мотивовані на аборти чи на вбивство своїх більше ніж 450 мільйонів дітей! За даними ВОЗ щороку здійснюється понад 60 мільйонів абортів! 

 

 

Відомий американський політичний діяч У.Фулбрайт пише: «Складається гнітюче враження, що ми в Америці очевидно звикли до війн. Протягом багатьох років ми або воюємо, або готові негайно розпочати війну в будь-якій точці світу. Війна та військові стали невід’ємною частиною нашого побуту, а насильство – найважливішим продуктом в нашій країні». 

 

Понад 90% відео та еротичних ігор з елементами насильства, розпусти та вбивствами виробляється в США  щоб відволікти увагу від війни. Розпуста молоді гірше за постріл у голову, оскільки мотивує молодь на блуд та самогубство, а також на зраду, насильство та вбивство інших людей.

Саме час відродити позабуте поняття цнотливості, а матерям зберігати домашнє вогнище, а не вбивати своїх дітей!

 

22. Важливо подивитись фільм «Звернення до всього людства» та порадити переглянути його іншим. Зберегти собі відео можна звідси:https://yadi.sk/i/PxE9pInSevxcq   

 

23. Важливо усвідомити, що однією з першопричин знищення Цивілізації та війн є шкідливі звички у музиці! Ясновидці та вчені впевнені, що руїни на Марсі кажуть про те, що там було життя, та населення планети знищило само себе. Найталановитіші дослідники стверджують, що живі істоти Марсу звикли до руйнівного ритму музики, що подібний до року, він підсилив агресію їх розуму до кінцевих форм егоїзму та пихатості, що призвело до самознищення усієї Цивілізації на Марсі у ядерній війні… Існують факти про те, що рок руйнує клітини в тілі людини, від рокової музики в’януть рослини. Голосний ритм робить розум неспокійним, агресивним та дратівливим. Рок може скалічити будь-яку людину та перетворити її на моральну потвору. Рок пориває зв'язок з совістю, інтуїцією та спокоєм (відчуттям внутрішнього щастя). Чиста музика – це моральні закони. А рок – руйнівник спокою, винищувач щастя та моральності.

 

24.  Важливо подивитись та передати близьким фільм «Звук та лють» про знищення клітин мозку та збільшення агресії в людей через пропаганду деструктивної музики та хибних музикальних кумирів.

 

25. Подивитись та передати фільм «Під прицілом ваш мозок» про шкідливий вплив ЗМІ та телебачення на мозок людини. Розум людини підсилює все, на чому концентрується! Перегляд телевізора чи новин більше однієї години – це звичайна форма гіпнозу! Телебачення створювалось саме з цією метою! Телевізор, новини та фільми перетворюють людину на справжнього папугу або на зомбі. Як зізнався Костянтин Ернст: «Наші телеглядачі вважають що ми їх розважаємо своїми передачами… Насправді ми задаємо шаблон поведінки!»

 

26.  Подивитись та передати усім притчу: «Як зупинити війни на Землі?»

Зберегти собі можна тут: https://yadi.sk/i/4XhwoRyzf9rLa

 

27.  Подивитись та передати усім фільм про спонсорів Першої та Другої Світових воєн.

 

28.  Переглянути, допомогти перекласти та передати усім фільм «Зброя Третьої Світової війни». Зберегти собі можна тут: https://yadi.sk/i/HDQ-2IICeDVoU

 

29.   Переглянути, допомогти перекласти та передати усім фільм «Як зупинити війни, нікого не вбиваючи».

Зберегти собі можна тут: https://yadi.sk/i/HDQ-2IICeDVoU

 

30.  Відродити в собі совість, зв'язок з Вищим розумом за допомогою фільмів наведених нижче та розпочати вивчати закони Всесвіту. Тоді в свідомості збережеться, що кожен отримує те, що бажає іншим…

 

I) «12 способів зупинити сварки та війни»

Зберегти собі можна тут: https://yadi.sk/i/fehCiUAkfACoV

 

II) «Таємниця 3000 послань на полях»

Зберегти собі можна тут: https://yadi.sk/i/t08gGiHyeDW6n

 

III) Всесвітнє послання Хранителів Всесвіту

Зберегти собі можна тут: https://yadi.sk/i/eadFkNNNf9qoi

 

31. Треба закликати людей всіх країн до молитви та каяття за пороки та провини сліпого егоїзму, за мільйони індіанців, африканців, австралійців, що загинули під час геноциду та за геноцид наших сучасників.

 

32. Слід спонукати людей до усвідомлення, що всі єдині у вічності.

 

33. Навіть економісти засвідчують, що м’ясна індустрія надзвичайно невигідна. А скільки вона несе агресії та насильства живим істотам? Ніхто з нас не хотів би бути забитим на м'ясо, адже ми, люди, вчиняємо так стосовно дорогих нам істот! Треба припиняти цю бійню, та спершу стати самим людьми… «Дуже сумнівно, що для підтримки життєдіяльності нам потрібно м'ясо вбитих тварин. Овочі та зернобобові дають нам повноцінну, достатню, поживну та калорійну їжу. Жодні розумні міркування не потребують від людини, щоб вона вживала мертвечину в їжу». (Видатний англійський вчений-економіст, Адам Сміт)

 

34. Будь-яку війну дуже легко розпочати, але складно закінчити! Війна – це злочин проти всіх дітей та матерів! Всі війни прокляті матерями! Будь-яка війна – це прокляття, що не спокутувати перемогою! Нема переможців на війні. Всі залишаються каліками, убогими, приниженими, пригніченими! Важливо не допускати навіть в думках енергії гніву і бажання помсти та війни, що випливає звідти, відчищати свою свідомість від отрути новин ЗМІ.  

 

35. Слов’яни з Росії, України та люди з усіх країн світу здатні об’єднатися та примусити власників корпорацій до миру. Слов’яни завжди могли зупинити агресорів та врятувати світ від великого лиха. Вони завжди були проти воїн та всіляко намагалися уникнути їх. Слов’яни завжди були за дружбу всіх народів! Ворожі ЗМІ брешуть про агресію Росії або України. Людей цих країн сварять треті сили. Англійські та європейські політики так само, як сварили індіанські племена, розділяють, нацьковують людей, пануючи на їх землях! Слов’яни повинні об’єднатися пліч опліч та заборонити політикам сварити простих людей!

 

Хто спустошив Індію та призвів один з найзаможніших народів до непроглядної бідності та деградації культури через телебачення, ЗМІ та непристойне кіно? Англійці. Хто скидав атомні бомби на Японію, залишивши без очей понад 120 тисяч людей? Хто спонсорував заводи Гітлера? Банкіри США та Англії. Хто вбив понад 500 тисяч дітей в Іраку? Безсовісні воєнні з НАТО, в яких не було співчуття та любові. Вони живуть у страху самих себе! Найманцям НАТО час каятися за сподіяні гріхи та припинити працювати на диявольські долари! Час припинити вбивати людей заради інтересів корпорацій!   

 

36. Якщо вас, мешканців країн Європи, України та Америки, закликають на братовбивчу війну, то відмовляйтеся! Якщо залякують в’язницею, то йдіть у в’язницю. Але це – не ваша війна! На війні всі люди – це гарматне м'ясо! Якщо всі складуть зброю, ніхто і не буде воювати! Хай капіталісти-банкіри самі б’ються на кулаках. 99,9% населення Світу проти воєн! Тільки дурні та безглузді хочуть виконувати егоїстичні бажання тих, хто починає війни заради жадібності чи заради нових клаптиків землі!  

 

37. Відсьогодні кожен може припинити спонсорувати корпорації, що нас знищують за наші ж гроші. Кожен може припинити купувати та вживати алкоголь, білий хімічний цукор та сіль, отруйні дріжджі та вироби з них, сигарети та інші наркотичні речовини, котрі створюються корпораціями для отупіння та геноциду народів світу!  

 

 

38. Відсьогодні ви можете опановувати лікування народними методами, що перевірені тисячоліттями; залучати техніки очищення організму. Вчиться співпрацювати зі своїм організмом, розуміти його. Ставтеся, будь ласка, поважно до свого тіла, а також намагайтесь не розбалувати його. Намагайтесь обходитися без аптечної продукції, тому що самі аптеки нині – різновидність бізнесу на здоров’ї людей. Опановуйте здоровий спосіб життя, зберігайте його досягнення, допомагайте іншим!

 

 

39. Намагайтесь їсти те, що виростає в огороді, а не лежить на полицях у магазинах, зрощене в лабораторіях та на заводах бездушними роботами на хімічних добривах. Намагайтесь не забруднювати планету отруйним сміттям – пластиком та подібною «хімією»; і тоді ваша совість буде чистою, а планета вдячна вам! 

 

40. Пам’ятайте, що всі видовища що розбуркують увагу: фільми, відео і ТВ-передачі, а також бездушні комп’ютерні ігри створюються для того, щоб відволікти вашу увагу від Світової війни, що проводиться зараз проти кожної людини на Землі! Ігри створюються, щоб навіяти людям фальшивий героїзм та відволікти від реальної допомоги людству. Той, хто стає Хранителем Миру, уже стає справжнім героєм в реальності!

 

 

Ми з радістю віддячимо усіх активних учасників Об’єднання Хранителі Миру та подаруємо їм те, що дорожче всіх існуючих грошей та речей на Землі.

 

 

Для цього достатньо зв’язатися з нами через сайт та підтримувати зв’язок. Але ви просто можете бути Хранителем Миру-добровольцем та допомагати, не очікуючи нагороди, оскільки така діяльність без бажання нагороди очищує гординю. А сама участь в нашому проекті вважається найвищою нагородою для зміни ходу еволюції усього людства.

 

 

Завжди пам’ятайте, що найголовніше – не нагорода, а саме ваша участь заради миру на Землі. Тому що, можливо, саме завдяки вам Світова війна буде припинена та це буде дорожче тих грошей, котрі ви можете отримати в якості нагороди.

 

Зверніть увагу, що найдорожче ніколи не продають за гроші (повітря, сонце, дихання, щастя, спокій).

 

Натхнення вам, справжні миротворці, Хранителі Миру!